BGONAIR Live

Германски генерал: Русия никога да не си въобразява, че може да победи НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

190
Бургас
преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 9
Решението се налага от самосебе си: пълно унищожение на Русия и Северна Корея. Уважение и сътрудничество с Китай и това е рецептата за дълготраен мир
отговор Сигнализирай
189
Бургас
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Продължение: Освен това независимостта на Украйна, Литва, Латвия и Естония даваха пример на крепостните в т.нар. Русия и скоро сбирщината щеше да се разпадне всеки на своята си територия. Пример с южните бивши републики също. Защото естествен е стремежа на човеците за свобода и независимост. То и вие с вашите зависимости си го знаете, както и знаете как сте станали зависими. Жалки червеи сте
отговор Сигнализирай
188
Бургас
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
До: Кон Ама и мисленето ти по-зле и от на кон, не знам защо обиждаш животното. Кой нападна независимо Украйна? Кремълския сатрап- комлексираното джудже. Онази мантра с избивани руснаци в Украйна тиражирани от Москва е за балъци като теб. До сега с многото украинци с които съм говорил, никой не е потвърдил кремълската лъжа. Още повече нито срещи, нито ноти е имало-нула, защото просто няма такова нещо. Истината е комплексарщината на гнома. Той разбира че реалната му империя няма да се случи
отговор Сигнализирай
187
Оптимист
преди 7 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 9
Що не се пробвате да нападнете Русия пък тогава ще видим кой кум,кой сват,кой на булката брат.
отговор Сигнализирай
186
Стоян
преди 7 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 7
То и хитлер мислеше като теб и какво стана????
отговор Сигнализирай
185
Доктор Щросмайер
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: 184 и 185 Измерете си температурата
отговор Сигнализирай
184
Оптимист
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 9
Самият диктатор няколко пъти е казвал, че НАТО превъзхожда раша многократно. Не е нужно да се дискутира дори, очевидно е.
отговор Сигнализирай
183
Кон
преди 7 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Русия никога няма да нападне НАТО. Тези глупости ги тиражират за зомбиране на масите, да слушат, да се мъчат. Докато не почнат да гонят и наказват за пропагандиране на война чрез измислен образ на врага няма да се спре тази машина. Слабото им място е че са малобройни - *** и свитата и, плюс няколко души производители на оръжие. И наглостта им нараства - изобщо без доказателства си говорят измислиците, а те са опасни, защото създават напрежение и възможност за война, както в Украйна.
отговор Сигнализирай
182
Аха
преди 7 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 1
Този какви е пушил?!
отговор Сигнализирай
181
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Тоя го е хванало шубето щом говори така.
отговор Сигнализирай
Новини