BGONAIR Live

Германски генерал: Русия никога да не си въобразява, че може да победи НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

200
Знгт
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 13
До: анонименТрай там бе проруски бунак.
отговор Сигнализирай
199
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
Тоя бунак не може да защити дъщерите си от емигрантско изнасилване под 10 мин ,тръгнал да разправя хуморески.И КЪДЕ ТИ Е бУНДЕСВЕРА .Тои като френския лефион ,само емигранти и грам французин няма и колко е численоста на тая несъкрушима армия от отпадъци
отговор Сигнализирай
198
Генерлчето
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
Еееей, хубава статия излезе. Героична. Само една малка подробност пропуснах. - АЗ в бункера а останалите 100 -200 хиляди бааалъци на фронта и да се стрелят до последния натовски фен и русофил... Аз с колегите генерали през това време ще се наслаждаваме на спокойствието в бункера и ще си пийваме винце и деликатеси поднасяни от сладки 20-годишни секретарки. Голям кеф е да водиш войни, като има зомбирани креетеени дето да се стрелят за генералската слава . А като победим ще МЕ окичат с медали.
отговор Сигнализирай
197
Факт
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
По-точното е НАТО никога да не си въобразява, че може да победи Русия.
отговор Сигнализирай
196
Оптимист
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: ОптимистЕто виж какво правят комунделите - крадат ми ника :D
отговор Сигнализирай
195
Западът ЩЕ загуби
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 8
клетите капейкии...вече толкова десетилетия само рециклират ЩЕ ЩЕ ЩЕ загине запада
отговор Сигнализирай
194
RIP сесесере 1920 91
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Нас ни казаха че ще сменим световния ред и вся земля ще е коми червена ама дойде 1991 и сменихме рубли за долар и почнахме да се редим на опашки за хляб и да чакаме хуманитарни помощи от лошия Запад
отговор Сигнализирай
193
194
преди 7 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
сащ ги спасиха, ко да стане
отговор Сигнализирай
192
Патриот
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Слава на героите
отговор Сигнализирай
191
Таня
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 6
Те много добре знаят, че не могат да победят нато. Също така знаят че са една кръгла нула или въздух под налягане.
отговор Сигнализирай
Новини