BGONAIR Live

Германски генерал: Русия никога да не си въобразява, че може да победи НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

100
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: Дедо Жужи И заплатата беше 80 лв.
отговор Сигнализирай
99
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
Дедо му на тоя, сигурно е издъхнал покрай Берлин от някой руски куршум.
отговор Сигнализирай
98
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Европа не воюва за Уркайна, европейците плюят на Украйна и на уркаинците, на тях им е все едно какво ще стана с Украйна и украинския народ. Европа започна войната с Русия за собственото си бъдеще. Европа няма нищо свое, Европа може да се развива само на базата на откраднатото, това което открадна за 300 години от целия свят, а то вече сврърши. Това е най-важния признак на европейската цивилизация - идеята за собствено превъзходство което и дава правото да граби другите.
отговор Сигнализирай
97
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 8
Бундесфера ще научи на добри обноски бандита Путин.
отговор Сигнализирай
96
Дедо Жужи
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Едно време кат бяхме с Русия се живееше скромно и супата беше 20 стотинки и всички нямахме пари и бяхме смирени и щастливи
отговор Сигнализирай
95
Мисля че е време
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Мисля, че е време да се спре това безкайно бръщолевене от двете страни. Нека да се сборят и да се види кой-кого! Победителят взима всичко или поне това, което ще да е останало след ТСВ.
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Русия победи вече ве нацисче, трбявало е по дебело да режат нацисите руснаците, да изкоренят немския нацизъм до кокал
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
НАТО трябваше да се разпадне след края на Варшавския договор. Самото съществуване на НАТО след това вече е агресия срещу Русия.
отговор Сигнализирай
92
Токсично
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
И обратно , НАТО никога да не си въобразява че ще победи РУСИЯ,защото Путин ще ви пусне една гигантска отровна гъба.
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
До: анонимен 91 Това от неадекватника Путин ли го научи?
отговор Сигнализирай
Новини