BGONAIR Live

Германски генерал: Русия никога да не си въобразява, че може да победи НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

130
Програмист
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
Аз съм AI инженер и правя между 30 и 50к евро на месец. Едно време като сме били с Русия такива пари са виждали само партийците
отговор Сигнализирай
129
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Не се случи нито икономически крах на Русия, нито след това обещаваната победа на бойното поле. Даже по-стращно - очертава се военно поражение на запада в Украйна, и то наближава все повече и повече.
отговор Сигнализирай
128
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
До: анонимен/125 "Аз кавга със руснаците нямам." - ВСЕКИ който гласува за ЕС ИМА кавга с руснаците и заслужава да иде на фронта. Факт.
отговор Сигнализирай
127
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Русия премаза ЕС като Камаз - голф
отговор Сигнализирай
126
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
неадекватните немци си заслужават да бъдат заличени ВСИЧКИТЕ от лицето на земята. За един по-добър свят! германия ВИНАГИ е била зло, а невинни немци НЯМА> Факти.
отговор Сигнализирай
125
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
С изключение на Унгария и Словакия, лидерите на останалите страни се намират в безсъзнание. Произнасянето на речи няма нищо общо с реалността.
отговор Сигнализирай
124
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Най-мощния военен съюз на планетата с 95% БВП и най-модерните военни технологии, най-добрата пехота в света от Украйна вече 4 години яде бой от една 63 пъти по малка бедна изостанала страна бензиноколонка 1.5% БВП, Русия ги прави смешни, а най-добрата пехота в света вече се пренесе на 2 метра под земята.
отговор Сигнализирай
123
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Рюте отбеляза също, че страните от НАТО вече са решили проблема с боеприпасите. Не уточни как, но добави, че алиансът открива десетки нови производствени линии и разширява съществуващия капацитет. Не е ясно как ще помогнат на НАТО боеприпаси срещу хиперзвукови ракети, ама нейсе...
отговор Сигнализирай
122
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Аз кавга със руснаците нямам.Който го сърби да яде бой да върви да ги побеждава
отговор Сигнализирай
121
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
В големите градове на Германия 40 % от населението не е родено в Германия . А за цяла Германия този процент е 16 % в Швеция е дори 20 % Ако към тях сложим и тия които са второ и трето поколение емигранти кво се получава ? Половин Германия не са германци ;)
отговор Сигнализирай
Новини