BGONAIR Live

Германски генерал: Русия никога да не си въобразява, че може да победи НАТО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

140
Българин
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
И какво? НАТО ще активира член пети ли? И с какво различно ще е неговото активиране от помощта, която така или иначе праща в Украйна? Да не би НАТО да изкара някаква скрита армия от един милион военни, сто хиляди танка и не знам си още какво? То всичкото това дето го има НАТО, си се ютилизира ежедневно на украинската територия.
отговор Сигнализирай
139
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 2
Тя вече вие победила цялото нато работи за украйна
отговор Сигнализирай
138
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
Помня как онова гьзарче Столтенберг - генерален секретар на НАТО - преди 3 години се цепеше "Абсолютно съм уверен, че контранастъплението на Украйна ще бъде успешно".
отговор Сигнализирай
137
натото
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
нито една война не е спечелило, горкото. Само как побягнаха от Афганистан, от виетнам и от къде ли не. Хаха хохо.
отговор Сигнализирай
136
Цеко Сифоня
преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Продължавай в същия дух и току виж си станал маршал. Макар че си жмулю и нямаш фасон и за генерал даже.
отговор Сигнализирай
135
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Най-мощния военен съюз на планетата с 95% БВП и най-модерните военни технологии, най-добрата пехота в света от Украйна вече 4 години яде бой от една 63 пъти по малка бедна изостанала страна бензиноколонка 1.5% БВП, Русия ги прави смешни, а най-добрата пехота в света вече се пренесе на 2 метра под земята.
отговор Сигнализирай
134
az
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Украйна не е НАТО ве фашист, Азов като убиваше невинни граждани , тогава защо не рева, фашист....
отговор Сигнализирай
133
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Убаво де, НАТО е велика сила, НАТО е мощ, слава на НАТО, непобедимо. А с хохлайната какво правим, че я шактаме ли даун?
отговор Сигнализирай
132
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
E това на всички е ясно. Видяхме "втората" армия в света как се оказа втора в Украйна, а за малко и втора, след тази на пригожин, в русия. Само крепocтници и задyнайски чебypашшки се подмокрят като си помислят за мАгучаята...
отговор Сигнализирай
131
Програмист
преди 7 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Бъдещето е в изкуствения интелект. Никой няма да се бие с руснаците. Правим AI за управление на дронове и ракети. Щом им се умира, няма проблеми.
отговор Сигнализирай
Новини