BGONAIR Live

Разделянето на Русия е опасна фантазия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

49
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 8
А ве, то и СеСеРето не можеше да се разпадне ама го смачкаха за половин година!
отговор Сигнализирай
48
@
преди 5 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 8
Доста глупава статия. Особено върху акцента как Запада е отчаян от руски победи, вместо да се обърне внимание, че може във всеки един момент да въоръжи украйна с модерно оръжие, с далекобойни ракети и да направи *** на пастет. Онези се бият 4 години срещу 50 годишна техника на НАТО и са затънали до колене, но иначе запада бил отчаян. Смях!
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 8
Всички империи са се разпадали назад в историята и Русия ще се разпадне неизбежно е.
отговор Сигнализирай
46
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
Винаги има такива като г-ца Попова - почитатели на империи, обясняващи на всички колко лошо би било без камшика на царя-батюшка. В една паралелна вселена Монголската Империя е още жива и алтернативната версия на г-ца Попова и там ни обяснява колко лошо би било да се разпадне... Това ни е май национално искривяване - винаги има почитатели я на Византия, я на Монголската империя, я на Османската империя, после на Руската, после на СССР, а сега - и на САЩ и Китай (бога ми!).
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 14
Това е пропагандна статия, която казва на умнокрасивите, че след като свърши войната Русия няма да се разпадне. Един вид подготвя обществото, че тази тяхна надежда няма да се случи, нищо че я прокламираха 3 години. Какво сътресение за умнокрасвите главици. Направо ги нокаутираха техните пропагандисти. Лека полека обръщат палачинката на пропагандата. До скоро Украйна побеждаваше, сега се бори да не загуби. До скоро Русия се разпадаше, сега това е лошо за всички.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 6
Хич не е фантастична, а е много реална! Няма вечни империи! Както се разпадна СССР, така ще си иде и русоята!
отговор Сигнализирай
43
ЦИТАТ
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 13
Русия постига целите си. ЕС и Укропия на колене. Вие си драскайте.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Да я разделят на части и навсякъде да сложат по един демократично избран евреин да пази бостана.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 7
Която и нация да победи, другата ще бъде унищожена. В исторяита е така ... народи изчезват и и се появяват постоянно ...
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 8
Путин, пускай бомбите докато можеш, след това ще си останеш само с желанието
отговор Сигнализирай
Новини