IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Рубио обяви край на операцията срещу Венецуела


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

202
Сега:
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Мадуро при Янукович, Зеленски с кушрум в главата.
отговор Сигнализирай
201
Войко
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Нали не си мислите че тази операция не е съгласувана с В.В. ?! И познайте сега кой ще бъде довлечен в Москва със смъкнати гaщи !
отговор Сигнализирай
200
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Е добре де, щом е толкова лесно да скочат в Москва и да арестуват Путин и после да го съдят в щатите. Абе незнам защо, ама май ми прилича на диктатура! Щатите от какъв зор се месят на Венецуела? Че колко други дхржави има, дето мачкат населението си? Русия, Китай, Сев Корея... що не ги превземат тях, ами нападнаха тези кротки хорица? И как единствено САЩ решават, а другите трябва да се подчиняват, иначе-бой? Това някаква нова форма на демокрация ли е?
отговор Сигнализирай
199
Войводата
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
1. 3СВ 2. Да честваш въвеждането на еврото в бивша българия е същото като 3. Венецуела да въведе долара и "техните" политици "патриоти" да убеждават народа: вижте, сащ ни бонбардираха законно, те са ни приятели. Ето вижте, на всеки дават по 100 долара да напълните количките в магазините. Хайде, има още много стотачки
отговор Сигнализирай
198
Руз наци НЕМОЖАЧи
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
А даже нямат сухопътна обща граница на това му се вика специална операция за смяна на режима
отговор Сигнализирай
197
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ако САЩ бяха толкова силни, щяха да нападнат Русия и да я превземат. Но явно не смеят да нападат Русия и скачат на Венецуела и на много по-слаби държави, които не са от тяхната категория.
отговор Сигнализирай
196
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
Ох, добре поне, че приехме еврото и сега имаме стабилна валута европейска валута, ЕС е стабилен и няма да се разпадне. Ние българите отново направихме правилния избор, България става тихо и приятно местенце както ЕС. Другото няма значение, ние се уредихме. Честита нова година на всички.
отговор Сигнализирай
195
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Сега вече Русия може да разпердушини Украйна както си иска, и въпроса за руска агресия отпада.
отговор Сигнализирай
194
К00ПЕЙКИ с погачи
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
Честита ЕВРО година
отговор Сигнализирай
193
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Бре да му се не види, как така от раз го заловиха. Браво! А преди това години наред даваха милиони награди за главата му, и нищо, ама сега стана много лесно и много бързо. Браво!
отговор Сигнализирай
Новини