BGONAIR Live

Защо страховитият арсенал на Русия се провали във Венецуела?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

82
Джеймс Бонд
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
От Кремъл се оправдават че къртици са прецакали нещата.Сащ са големи дружки с Израел.Двете държави водят войни с Високи военни технологии.Изкуствен интелект,мозъчна война.Спътници,сателити,Старлинк,системи за заглушаване и подслушване , разузнаване.
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Всеки русофил трябва да бъде глобен с 500 хиляди както Киро Брейка
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Психиатър.Псхихъатърчето.Авгънистан казваш :):)
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 7
Нищо ново. Израел унизи С-300 и С-400 на Иран за 15 минути. Никаква реакция. Ювелирна операция. После Иран беше размазан и фалира. Подобно и с иранските смешки- 600 балистични ракети тип Орешник свалени. Преди години Багдад беше най-охраняваният град в света. С 2 самолетоносача САЩ унищожи 50 батареи С-300 и Ирак капитулира за 1 нощ. Руското оръжие спрямо западното е като Лада и Москвич до Мерцедес. Друго няма какво да кажем, освен колко жалка смешка е голташка Русия. Играе си на ракетки...
отговор Сигнализирай
78
Начуквач
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: анонимен 73 - То затова им подпалиха хранилища, взривиха боеприпаси, петролеца горя цяла седмица, докато избухне и последният резервоар и това все от парчетии от свалени дронове. Абе, тия джуджета хептен за амсалаци са ни взели. Виждам, че и тука шарят разни подобни верующий в съвеЦките оружия. смях в залата.
отговор Сигнализирай
77
до Психиатър
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Обяснява ти се на български език, че голяма част от ударените установки са били по складовете вместо на дежурство.
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: анонимен64 Ей спри се,бе Сам си слагаш лайкове и си мислиш,че никой няма да разбере.
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
"страховитият арсенал на Русия" е страховит само в празните глави русофилите! Те си нямат и понятие с какви технологии разполагат американците! Едно е да правиш мултики и да продаваш на колегите диктатори друго е да правиш съвременни оръжия!
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
Защото Русия не е каква да е бензиноколнка а Китайска бензиноколнка . А с Китай трябва да се внимава.
отговор Сигнализирай
73
Психиатър
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Ами, щото руският арсенал винаги се проваля. Провали се в Авгъснистан, провали се в Ирак, провали се в Украйна, провали се и в Венецуела. Какво има толкова - недъгави допотопни джуджетни технологии. Ако същите бяга щатски, досега Украйна отдавна да е джуджетна республика.
отговор Сигнализирай
Новини