BGONAIR Live

Защо страховитият арсенал на Русия се провали във Венецуела?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

72
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Ама защо не могат да унищожат пво-то на Русия по същия начин?Защото в Русия си работи на 100%.Всеки ден се сваля по нещо там.Всеки ден!!
отговор Сигнализирай
71
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Каквито оръжията от СССР, такива и сегашните ръждясали железа
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Пак ли глупостите на тази простакела Гергана Попова е ! Тази патица неграмотна така и неразбра че в Венецуела са купени с много пари генерали който са отговаряли за всичко това ! Ама човек като Гергана когато е плиткоумна няма как да разбере
отговор Сигнализирай
69
До 63
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
А бе цук алник, "целия консолидиран запад с 90% БВП и най-модерната и най-технологична военна техника на НАТО с 40 милиона най-добрата пехота" не са изстреля и един патрон по Рузия. Комитерна в Мацкава е изправн пред мигновенна и безусловна капитулация.
отговор Сигнализирай
68
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Киро Брейка олекна с 500к и да го няма има запор докат ги плати хаха
отговор Сигнализирай
67
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Щот не е страховит?
отговор Сигнализирай
66
Раян
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
С раждясало оръжие от времето на Съветския Съюз руснаците ще защитят Венецуела.Китайците и те са имали някакви антики.По руски канал дадоха как всичко е изпепелено и унищожено.
отговор Сигнализирай
65
Коциту
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: На Коци чичо му Браво ***. Молодец! Сига ульекна ли ти на мuзepната душика?
отговор Сигнализирай
64
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
До: анонимен 57 - да, бе - с часове! Муа-ха-ха. Най-напред блокираха всички честоти, F разрушиха всички установки, дойдоха хеликоптерите, спешъл форсис наскачаха с въжетата, застреляха всите смелчаци дето им се изпречиха, взривиха диваните и изхващаха Надирала и Мъдурачката за по-малко от 3 (три) минути. Ти май си гледал съветски ТВ емисии.
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 4
Нищо ново. Израел унизи С-300 и С-400 на Иран за 15 минути. Никаква реакция. Ювелирна операция. После Иран беше размазан и фалира. Подобно и с иранските смешки- 600 балистични ракети тип Орешник свалени. Преди години Багдад беше най-охраняваният град в света. С 2 самолетоносача САЩ унищожи 50 батареи С-300 и Ирак капитулира за 1 нощ. Руското оръжие спрямо западното е като Лада и Москвич до Мерцедес. Друго няма какво да кажем, освен колко жалка смешка е голташка Русия. Играе си на ракетки...
отговор Сигнализирай
Новини