BGONAIR Live

Защо страховитият арсенал на Русия се провали във Венецуела?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

122
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Дрън дрън - "верига от грешки"? Всъщност - верига от корупция и предателства. Имата на разположение над 2000 ПЗРК и теоретично можеха да свалят до 2000 въртолета с тях, но с нито една от тези ракети не е стреляно. Повечето ПВО системи са били изключени и неработещи, дори не са иби изкарани от складовете. Всичко това е възмож единствено и само след като някои генерали или по-високи длъжности са взели солиден подкуп (говори се за куфари с долари). Известно е че ЦРУ вкарваше тайно тонове доалри там
отговор Сигнализирай
121
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Железния купол е една измислица.всички гледахме видеа как бяха поразени цели в Тел Авив,Хайфа и други градове.Иранците щяха да им сипят още ако не бяха се разбрали да се спре.
отговор Сигнализирай
120
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Израел с високотехнологичните оръжия на САЩ защо вече 3 години се проваля и не може нищо да направи срещи Хамас в Газа? Защо нищо не можаха да направят в Иран, ами Иран ги спука с ракетни удари?
отговор Сигнализирай
119
зулу
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
До: анонимен-Русия била слаба затова ви мачка като умрели мишки всичките европудели,кравари и хохли в украйна.А после ревете като крастави магарета. цял ден по медийите.
отговор Сигнализирай
118
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: Нане - Вуте каза че го правиш без резинка.
отговор Сигнализирай
117
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
До: НанеАма тия ,дето все руснаци им се привиждат някой вярва ли,че са виждали България на живо,а не само на картата.
отговор Сигнализирай
116
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Да бе, долетяха с вентилатори, и унищожиха страховития военен арсенал на Русия.
отговор Сигнализирай
115
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Рашка може да воюва само в съседна страна като Украйна Казахстан и др.Рашка бие по жилищни квартали а на критиките припомня че притежава ядрено оръжие .За всичко това са виновни САЩ защото не оставиха Адолф да ги довърши. За 3 месеца 4 милиона пленени и вермахта пред Москва
отговор Сигнализирай
114
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен114 Е той даже не знае явно и къде се намира.А така си го пуска като бот.
отговор Сигнализирай
113
Нане
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Аве мълоумняци, ако не беше Русия още да сте с 4алмите и потурите, ве племе продажно долно.... Още агите да ви влачат дъщерите по анадола.... ===))) и пак до там, ще стигнете с тоя краварски акъл, кат без акъл де го влачите пихтии...
отговор Сигнализирай
Новини