BGONAIR Live

Защо страховитият арсенал на Русия се провали във Венецуела?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

142
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Украинците са били изключително жестоки с евреите, избили са са стотици хиляди, даже нацистите са били потресени от тяхната жестокост, сега дали пък не си го връщат на украинците, вие как мислите
отговор Сигнализирай
141
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: F16Block70Че ти от кога се смяташ за Българин.
отговор Сигнализирай
140
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Блокчето маи забравяш фразата руснаците винаги идват за своето.Да ти припомням ли на кои немец е тя.Работата върви към плащане на репарации и за наше съжаление ние не сме швеицарци
отговор Сигнализирай
139
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
"Страховитият арсенал" на Русия не се провали. Той просто не беше използван, по вероятна причина парични знаци. Същият този арсенал, използван в Украйна, постави на мястото им бандеровците и западните им "партньори". Включително САЩ, макар че Оранжевият сега се мъчи да се изкара "арбитър". Арбитър, друг път! И ако не спре с простотиите си накрая ще папа бубата на дядя Вова. Което си е голям резил на дърти години:)
отговор Сигнализирай
138
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Щото венецуелците изобщо не са извадили от складовете ПВО то което са закупили /Реално са имали С 300 и Куб които са нелоши системи но са стояли в склада,вътрешен партиен преврат .Реално оттук нататък идва красивото ,оказва че че някои трябва да инвестира 100 милиарда долара за да въстанови петроло добива ,ама желаещи липсват,оборудването скапано ,тръбопроводите занемарени само един е в някво подобие и това е вследствие на годините санкции
отговор Сигнализирай
137
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
али защото дулата на оръдията и ракетите бяха закрити с голеееми количества долари
отговор Сигнализирай
136
Нане
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
В началото на войната в СССР, укренските нацисти започват да воюват на страната на вермахта на гитлер и трепят масово руснаците през 1941 година.... А фашисткото правителство в България е свалено от трети украински фронт, който вече воюва за Сталин.... Това нещо говори ли ви ве краварски мълоумни ***.... ===)))
отговор Сигнализирай
135
Отличник
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Нека сме реалисти, Тръмп купи няколко генерала във Венецуела, затова ПВО-то им не се и опита да направи нещо. Вероятно нямаше да може, но има кадри как десетина американски хеликоптера летят необезпокоявано над града. Толкова да няма барем една работеща базука в армията им? Не, просто беше платено и подсигурено.
отговор Сигнализирай
134
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: F16Block70 Споко другарю еврас, кво те притеснява толкова хахахахаха, ша я освобождават до де евраския съюз лази по корем, сега е още на колене и мърда хахахахаха.
отговор Сигнализирай
133
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 5
Нищо ново. Израел унизи С-300 и С-400 на Иран за 15 минути. Никаква реакция. Ювелирна операция. После Иран беше размазан и фалира. Подобно и с иранските смешки- 600 балистични ракети тип Орешник свалени. Преди години Багдад беше най-охраняваният град в света. С 2 самолетоносача САЩ унищожи 50 батареи С-300 и Ирак капитулира за 1 нощ. Руското оръжие спрямо западното е като Лада и Москвич до Мерцедес. Друго няма какво да кажем, освен колко жалка смешка е голташка Русия. Играе си на ракетки...
отговор Сигнализирай
Новини