BGONAIR Live

Русия приветства нарастващия разрив в НАТО заради Гренландия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Агент Мърдок ЦРУ
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Другари, кажете за бойното поле. Вървим ли напред или назад?!?
отговор Сигнализирай
37
Гергана
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Запецнаха в Покровск с 200 хил убити. Освен да бомбят Киев, друго май не остава. Това не е ли безсилие?
отговор Сигнализирай
36
Нафърфориев
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Докато тръмполин е на власт НАТО го няма. Но не виждам това с кво помага на путлерина. Фронта е замрял а в Купянск всички рашисти за зачистени. Дали другарката путева още си вярва че са го превзели?
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 5
До: До 36 Ти не бери грижа за унищожението на Русия, Зеленски си знае работата.
отговор Сигнализирай
34
До 36
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Ами унищожавайте я Русията де, какво се маете? Ама се позабързайте малко, че като гледам как вървят нещата, скоро ще трябва да се сражавате срещу САЩ.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
До: Палачинков Не са плочки а са почки, а Адам никой не искал да го лекува щото ако се гътне след това дъртия Кадир ще изпрати лекаря на среща срещне с аллах. Вече е изпратил на такава среща личния си лекар като го закопал жив в гроба.
отговор Сигнализирай
32
Палачинков
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
Носят се слухове че Дон Дон Кадиров си намерил плочки. Донор му станал някакъв си Адам. Първо щел ребро да му дава, но се оказало че му трябвали плочки.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
До: анонимен 34 Абсолютно си прав най-виновна е Русия и затова трябва да се унищожи.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ами той си каза Тръмп, като дилър на недвижими имоти си иска нотариалния акт (лиценз) на Гренландия ли беше Исландия ли беше не е от съществено значение. После добави че той не е длъжен да защитава чуждо имущество това си е работа на Дания. Забрави за всякакво НАТО, вато и мато.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Наистина сме много жалки. САЩ се канят да отнемат Гренландия от Дания - един от старите членове на ЕС. Ние не можем да защитим Дания, понеже сме някаква карикатура на Европа отпреди 40 години. Зависими сме за почти всичко от САЩ, след като "диверсифицирахме" доставките на нефт и газ. Но виновна е пак Русия, разбира се.
отговор Сигнализирай
Новини