IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Ако САЩ напуснат НАТО, Европа може да се защити сама


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
Някой да виждал *** да побеждават Руснаци? Европа единствено може да се надупари и да опрди кучана на Руския войник докато и го вкарват в задният двор без смазмазка
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
A kakвo cтaнa c eвpo-aтлaнтuзмa?
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
И как Европа с армиите си от травестити с 5 пола отгледани от двама мъже или две жени заради изкривените и сексуални желания ще воюват срещу истнски мъже солдати от Руската армия ??? Траверсите ще посрещнат солдатите надупени с разтворени бузки намазани с вазелин
отговор Сигнализирай
12
Идеалист
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Западна Европа отдавна е джендаросана, Може да яде *** от Кауфланд и да развята многоцветни знамена. Никой няма да я нападне, защото сама се самоубива. Станала е музеи на минало величие.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Европейците може само да се радваме, че нямаме нефтени находища който да си заслужават инвазия иначе вече да сме американска или английска колония.
отговор Сигнализирай
10
Българин
преди 4 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 7
Който не му харесва Европа на 2 скорости, да заминава в Русия. Аз предпочитам да живея в Европа на втора скорост и да карам БМВ отколкото в Русия да карам москвич и да ползвам външна тоалетна.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 4
Ох, добре поне, че ЕС забранява руската газ и минава на Зелена зделка с карбан фри енегии от вятърни турбини и соларни панели.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Всичко е възможно, но не за всеки!
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
ЕС е антипод на СССР. След ВСВ СССР и Европа бяха разрушени, СССР се възстанови а Европа не можеше, целият свят щеше да види предимствата на социализма. Затова САЩ инвестираха там. В СССР инженерите работеха над оръжия и ядрени ракети, в ЕС правеха ширпотреба (САЩ ги пазеха) - перални, коли и прахосмукачки с евтина енергия(Европа има много въглища, ЕС първоначално е съюз на стомана и въглища), и САЩ отвориха богатия си пазар, без мита, за ширпотребата на Европа. ЕС сам нищо няма и нищо не може.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
Кой ще нападне Европа?Търсят си заклет враг и показват мускули на болен от кахексия.
отговор Сигнализирай
Новини