BGONAIR Live

Руската икономика е навлязла в зоната на смъртта, Путин се моли на олигарсите за пари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

182
Jimbo
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
тия селинджъри да си гледат дефицита в ФАЩ и западнала еврейопа
отговор Сигнализирай
181
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
И *** мисирката беше там, и подслушваше и всичко разбра, и сега ни осведоми и нас.
отговор Сигнализирай
180
До авторката
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
***, що не отидеш да гледаш корнишони на село мила? Журналистиката няма да страда....
отговор Сигнализирай
179
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
България може да спаси Русия. Ще им дадем храна, ще им пуснем интернет, ще им дадем петрол и газ. Трябва да си помагаме.
отговор Сигнализирай
178
Тегави русофили
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 7
Русофилите не могат да си намерят място от яд когато чуят фактите
отговор Сигнализирай
177
Блатная фалира
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 7
Блатная фалира
отговор Сигнализирай
176
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Развръзката ще дойде това лято. Щях да кажа "Дръж ми бирата", ама няма да е весело. Когато всички очакват едно, става друго.
отговор Сигнализирай
175
слава на зеленски
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
започнали са гладни бунтове в моска хора молят за парче хляб но ги разстрелва кгб и паниката е пълна. края е скоро. путин е умрял от рак преди 2 години но е заместен от робот който прилича на него. това е края
отговор Сигнализирай
174
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 7
Санкциите работят! Русия започва да се срива и да умира тихо. Руснаците гладуват. Властта даже неим дава да протестират. Протестите се смзват съсс сила. Свободата на словото е не същестува в Русия. Даже и интернета им спряха вече. Това е положението.
отговор Сигнализирай
173
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Гледам, че атлантиците пак пуснали VPN-чето. Горките неможачи.
отговор Сигнализирай
Новини