BGONAIR Live

Руската икономика е навлязла в зоната на смъртта, Путин се моли на олигарсите за пари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

162
Констатация
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ботокс, дай пример, бе, дари няолко Милиарда долара от твоите!!!! -)))
отговор Сигнализирай
161
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Bloomberg: Руските спътници "Рассвет" могат да станат конкурент на Starlink. Русия пусна първите 16 нискоорбитални спътника "Рассвет", аналог на американските Starlink.
отговор Сигнализирай
160
Педерастичен евроид
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ох, добре поне, че ние европейците минахме на зелени енергии от вятърни мелници и слънчеви панели.
отговор Сигнализирай
159
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
а интернетя пуснаха ли им го на крепостните?
отговор Сигнализирай
158
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Катар спира доставките еленджи за Белгия и Италия, обяви форсмажор. Държавната катарска нефтогазова компания Qatar Energy обяви форсмажорни обстоятелства по договорите си за доставка на еленджи за Белгия, Италия, Китай и Южна Корея. Това се казва в изявление, разпространено от катарските медии.
отговор Сигнализирай
157
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Мммм-даааа! Българската затуй пък цъфти и върже и аха-аха да роди.
отговор Сигнализирай
156
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Идва нов световен ред, Русия променя световния ред, където на преден план излизат силните и богатите. А слабаци и бедняци като ЕС изтичат в канала. На българите да им е честита новата валута.
отговор Сигнализирай
155
Ами
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
те руснаците си имат всички елементи от Менделеевата таблица, а западът само точи лиги по тях. Русия си е самодостатъчна, а западът си запада. Т.е. западът се самоуби от завист и гняв. А вие руската икономика не я мислете, а си гледайте във вашите панички, щото там скоро няма да има нищо.
отговор Сигнализирай
154
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
В България е по-скъпо от Нидерландия: Не от дрехи, българите се лишават от храната вече.
отговор Сигнализирай
153
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 8
Европа влиза в икономическа бездна! Идва бедност, безработица и разпад!
отговор Сигнализирай
Новини