BGONAIR Live

Руската икономика е навлязла в зоната на смъртта, Путин се моли на олигарсите за пари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

152
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 7
Белорусия - газ и нефт колко искаш на ниски цени. САЩ с емисари при батката, а батка на площада в Пхенят корейската армия прави парад за него. Конфликтът в Персийския залив, провокиран от действията на САЩ и Израел срещу Иран, поставя света пред безпрецедентна заплаха пълно унищожение на глобалната интернет инфраструктура.
отговор Сигнализирай
151
здравейте говняри
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 8
Взехте ли бързо кредитче да си платите сметката за тока
отговор Сигнализирай
150
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 10
Хи-хи! След чиповете от перални и парите май свършиха??!! Джери Роулингс ряпа да яде с нейната фантазия. САЩ и ЕС сме се заринали в дългове вече. Ама Руснаците фалирали? Тоя фалит го чакаме не знам колко време.
отговор Сигнализирай
149
сироко
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Той не моли, .....иначе паднал от терасата.....
отговор Сигнализирай
148
Само
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 11
да кажа... Наскоро Русия изстреля 16 нискоорбитни интернет спътника - аналози на СтарЛинк на Мъск. Пък вие си драскайте тука за зоната на смъртта и за руската икономика. Така като гледам май заглавието се отнася за европейската икономика, а?
отговор Сигнализирай
147
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 4
Всяка империя се разпада и Русия няма да е изключение... Aгонията започна отдавна ...
отговор Сигнализирай
146
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
те и крепостните му се молят за интернет ама.... няма
отговор Сигнализирай
145
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
важно е, че инициатора путин, нито мизерства, масата му е охолна, нито е на фронта, инициатора е само един наблюдател на всичко което е сътворил, а мулетата си дават живота, за да го угодят на капризите на един пенсионер преди да е изкуфял
отговор Сигнализирай
144
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
аз пък си мислех че падат от високи етажи олигарсите
отговор Сигнализирай
143
haha
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
Абе, вие съвсем изпаднахте. Толкова *** *** няма. ДВЕПМ
отговор Сигнализирай
Новини