BGONAIR Live

Руската икономика е навлязла в зоната на смъртта, Путин се моли на олигарсите за пари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

142
Помня
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 12
Помня как акушерката преди 5 години се цепеше от трибуната на Европейския парламент, че Русия е в окаяно състояние, финансовата система е на командно дишане, икономиката рухна от санкциите, военните свалят чипове от съдомиялни машини да ги слагат на рекетите да воюват в Украйна. Следния въпрос имам тука: имаше ли досега поне един европеец - политик, учен, общественик, журналист, писател, артист или будни студенти да кажат - абе махнете я тая бе, разкарайте я тая улава баба бе!
отговор Сигнализирай
141
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 15
Без бебета, без бъдеще, без нация: Украйна официално влезе в моргата на историята! Краят на една нация!
отговор Сигнализирай
140
пънчета
преди 2 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 7
Не знам какво се пънат някои тук да иронизира. Да, икономиката им е в крах, това ,че те са свикнали да живеят мизерно и в блато, от което не желаят да излязат, не значи ,че не са в крах....
отговор Сигнализирай
139
Тео
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 15
Ама чакайте малко! Тя икономиката им се срина още 2022. Така ми каза Урсула. Крадат украински бидета и перални, за да им вземат чиповете да правят ракети. Това не може да е истина. Как чак сега ще фалират! Объркан съм!
отговор Сигнализирай
138
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 14
Западът започва една след друга войни, които губи. Но инатливо не се отказва, напротив, мъчи се да ги ескалира. Известно време ми изглеждаше нелогично, извън рушветите от военните сделки. Но после се сетих - ако войните спрат, външният враг изчезва. И западните "елити" ще трябва да обяснят на населенията си защо са на това дередже, без виновен за всичко да е Путин или аятолахът. Така че войните няма да спрат, докато "елитите" не бъдат здраво наритани.
отговор Сигнализирай
137
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 12
Украйна е нефункционираща държава, икономиката е разрушена, всички разходи и заплати се плащат от джоба на европейския данъкоплатец, ЕС загуби вече 2 трилиона евро от войната, заводите затварят, трябва да купува оръжия за Украйна, допълнително войната в Иран и нефта, в Украйна мъжете ги убиват на фронта а жените се изнасят, скоро никой няма да остане в Киев.
отговор Сигнализирай
136
стефчо
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 14
Важното е че Булгария цъфти и вързва,при 5 евро кило домати и 1,70 литър дизел със най-бнискити заплати е Евростан!
отговор Сигнализирай
135
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 7
Абе тия ще фалират за 666 път от 2020 насам
отговор Сигнализирай
134
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
А като фалира Русия как ще плащат на Радеф ?
отговор Сигнализирай
133
30 литра на кола
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 10
Словакия вече въведе ограничение до 50 литра на зареждане на автомобил на бензиностанция, скоро ще стане 30 литра на зареждане, цената на петрола хвърчи нагоре, икономиката на Европа се спихва като спаружен член, а икономиката на Русия с тия цени на петрола отива в космоса ТОВА СА ФАКТИТЕ !!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини