BGONAIR Live

Какво би последвало при сваляне или внезапна смърт на Владимир Путин?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 3
По-добре да не разбирате какво ще последва защото чак тогава ще оцените до каква степен е възпирал Господин Путин ескалацията!
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
Може да излизат от бункерите, че 5 години лапат б.ахура от украинците.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
Медведев или Песков.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
А Зеленски ? Путин ясен като си замине си назначават некой талиб като Кадирката (имат си хиляди) и се почва с голямата заря над украйне. Ядреното лоби около Путин нараства все повече от обкръжението му се изказват че нещата няма да се разминат без ядрени удари на бойното поле. Да му мислят укрите колко са задеъстени и ппросри за 50 години от най голямата държава в Ввропа изчезнаха.Но така е от водка и просене никой не е прокопсал
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
след като около сти пъти увмря, поне толкова го и сваляха, та да ви кажа, ще ДОЙДЕ на власт такъв, че направо ще ви са иска да съживите Путин, щото пропагандата ви няма нищо общо с мисловната дейност! следващия ще е на пъти по яростен и от лябимата ви окрайна камък няма да остане!!! което може би е и много по добре
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 4
Руския мужик си остава комунистически п.римат от комуналки и колхози без значение какъв деспот имат на власт.
отговор Сигнализирай
7
дедо Ташунко
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
Кой ще чете тези волни съчинения? Смях се от сърце,
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 4
Да се молят да не умре че другия може да заличи Украйна
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Гамен Гадев ще обяви тридневен траур.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 5
Идва Медведев или още по-добре някой неюдей и нацистите си получават заслуженото.
отговор Сигнализирай
Новини