BGONAIR Live

Захарова предупреди страните да евакуират дипломатите си от Киев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

79
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Русофилчета потърсете в YT: БОЛГАРИН ПОД САМОГОНОМ РАZРУШИЛ СВОЮ ЖИZНЬ КОНТРАКТОМ
отговор Сигнализирай
78
Мокри сънища
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 3
От 1917 до сега нашите клети русофили заедно с нацистите в кремъл мечтаят и вещаят Европа, САЩ и останалият цивилизован свят да се разпадне. Точно обратното се случва, вонящото блато е на изкуствено дишане затъващо с всеки изминал ден и няма път назад. Добре че са само една шепа нещастници презряни от българският народ.
отговор Сигнализирай
77
Русофил-кукуфел
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
До: 78, нас ни излъгаха че ще победим Украйна
отговор Сигнализирай
76
дезинтегратор
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
Значи... Ебасиплоскоземната история. Ще ви кажа какво ще стане около 9 май. Путин си пребесе Панцирите и оголи други градове. Е, Зеленски ще атакува другите градове, за какво му е да атакува Москва? Амачеидиоти.
отговор Сигнализирай
75
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 6
ми гледам как добре цъфнахте и вързахте за 37 години западна ориентация
отговор Сигнализирай
74
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 5
Зеленски: - А аз сега какво да правя? Адолф: Не знам, аз се застрелях на 30ти април.
отговор Сигнализирай
73
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 6
Путлеро-фашистите заплашват
отговор Сигнализирай
72
до 44
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 6
36 години виждам как евроатлантизмът убива човешкото в човека. Това е фашистки режим, а Урсула го води. Подкрепиха Украйна когато тя забрани на руснаците да говорят на руски, а на българите на български.
отговор Сигнализирай
71
Еврогей с тротинетка
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 6
Нас ни казаха че ще победим Русия
отговор Сигнализирай
70
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Русофили, какво става с "великия" Евразийски съюз? Има ли го, няма ли го, богатеят ли държавите в него, развиват ли се? Нали преди 10-15 години искахте България да излиза от ЕС и да сме влизали в Евразийския съюз на Путин? България не вярвам да влезе там, но на вас ви пожелавам да заживеете в богатия, красив и спокоен Евразийски съюз. И без това според вас ЕС щял да се разпада. Защо да чакате, директно отивайте отсега да си опечете нещата там.
отговор Сигнализирай
Новини