BGONAIR Live

До 10 000 евро в брой - новият лимит на ЕС засяга и автомобилния пазар


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Значи далаверата на автоджамбазите, монтьорите и майсторите ще продължи.
отговор Сигнализирай
22
До бачкер 24
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
То само които бачка плаща с карта ве, тея дет не бачкат само в брой признават, ама от де да ги знаеш ти бачкотещия *** тия работи, кат не бачка а парите в банката нали ша свтне от всякъде и ша му дирят сметка от деса парите ве.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
На Лагард и се искаше 1000 евра в брои само, сигурно са го оставили за по нататък.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 8
Никой нормален, освен неук бачкотещ баачкер или ром сутеньор не плаща в брой. Това е за бедняци или мулти милионери с нечисти пари (всички мултимилионери, които познавам, са хитри програмисти, като мен и пари в брой не използват).
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
скоро и кроасан за 2.60 няма да може да си купите без разрешение, 1984 който разбрал разбрал и 4-тия райх е тук
отговор Сигнализирай
18
Ужас
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Всички слухове се сбъдват,почва тотален контрол.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 7
Българинът си обича Буркан Банк! Иначе иска политиците да са честни и почтени!
отговор Сигнализирай
16
Анон
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Ами то се почна - всичко е до контрол и данъци. Просто и елементарно
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
До: 15 : Казваш им че не може и точка. Ако искат да мивземат парите - ще е по начина който кажа. Ако не искат - ще ги дам на конкуренцията им.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 12
Регистарация на кола в КАТ само след като собственика покаже банков докумет за првевод към продава.
отговор Сигнализирай
Новини