BGONAIR Live

Русия предупреди за "мащабен" удар и призова чужденците да напуснат Киев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
До: анонимен 27Баща ми ходеше всяка година там от 1980-та до 89-та. Всички говореха руски. Пак започнахте да халюцинирате ама недейте да се друсате всеки ден!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 3
Време е Киев да бъде разоран,тия mъnyнгepu от друго не разбират!
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 8
да заплашиш киевлянин с бомбардировки е се едно да заплашиш врачанин, че ше спре водата, некво такова иде. новина за външна употреба, аз да се изсилим, а после ше кажем че съм те пожалил. развод на чепухой от 1993
отговор Сигнализирай
27
Моцква е фарс
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 9
Киев наистина опя Москва. Тва там нещо вече не прилича на държава, няма интернет, няма смс,, всички технологии деградират, има само кoптор и блата и някви дядковци дето пускат някви ракетки на някъде - на тва ли му викате държава бе :DDD
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
тия украинци дето говорят само руски са толко украинци колко варненската "литовка"
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 9
До: анонимен23 "пич", по съветско време кинтите и уличните знаци в украйна беха на украински, ти от люлин излизал ли си през живота си?
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 9
Магучата трепери
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 1
тая статия ни я пробутват само за пети път само в тоя вестник, се едно задунайските татари требва да ги е страх че русия ше бомбардира киев за пореден път :)))))
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 2
До: анонимен 18Пич,те самите украйнци си говорят помежду си на руски то е смешно с тия украйнски напъни. Половината им държава не си знае националният език и не говоря за литературен украйнски ( дали въобще има) псуват на украйнски и знаят по 10 думи със замисляне нали съм си говорил с украйнци.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Тия си игра играят ама на джуджака ще му писне и ...
отговор Сигнализирай
Новини