BGONAIR Live

Тръмп умува как да отговори на съюзници, които му отказаха да ползва военни бази


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
А които лиз биз кат нас ко пичелим????
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Трябва да откажат не само да им се ползват военните бази, а също и да спрат приема на бежанци от държави, в които САЩ подклаждат войни. Да видим тогава кой в Близкия изток или Африка въобще ще поеме инициативата да воюва на страната на САЩ знаейки, че нямат подсигурен безплатен билет към Европа.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: Американ- Тръмп прави същата грешка като Путин. Явно с годините старците омекват и гледат някак си благо. Унищожаваш 1-2 града с няколко милиона жители и другите оцелелите идват на колене. Слабаци. Япония го отнесе. Още седят кротки самураите. Даже се изперестиааа като нация.
отговор Сигнализирай
7
Американ
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Тръмп сгреши в самоувереността си във войната с Иран и във верността на васалите си, на които спря да плаща както преди и сега се чуди как да се измкне сух от блатто в което се набута ..
отговор Сигнализирай
6
321
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Тегли им по две атомни на държава. Хем ще изтепеш много потури, бради, фесове и прочие там. Нашите ни лъгаха в очите, но помагаха. Та ще ни се размине. Тепай ги ония - все са либерачита или емигранти. Няма да рева.
отговор Сигнализирай
5
Пловдив
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Скъпите ни американски приятели е време да се разкарат от родината ни България ! Може да си вземат техниката и войниците и да ги няма !
отговор Сигнализирай
4
Камала каза:
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
Путин е главният победител във войната ни срещу Иран.
отговор Сигнализирай
3
Да
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Никой не иска да помага на агресора сащ.
отговор Сигнализирай
2
Мадурото
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 0
Да ги обвини в наркотрафик и да им отвлече президентите. Колко му е . Според международните институции , това не се смята за престъпление, нито пък подлежи на санкции. Колко му е Гусин Тръмп вече има богат опит с това. Да не умива а направо да действа. Аре, че ми стана скучно сам в килията.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Да им отговори реципрочно - и той да им откаже ползването на военните си бази. Точка!
отговор Сигнализирай
Новини