BGONAIR Live

Опасен хазарт: Евродепутати предупредиха Европа да не разчита само на САЩ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Американците обикновено плащат за цивилните жертви които причиняват. Смотаните холандски у6ийци пускаха ракети по цивилни в Ирак, въпреки предупрежденията от САЩ и после години отказваха да платят дори дребна сума. Факт.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Американците освободиха тихоокеанските колонии от геноцида на европейските колонизатори. Факт. Време е да освободят и Гренландия!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: анонимен/8 "ще са като Байерн Мюнхен, разни черни." - по-скоро шарени....
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Н ее зле наистина янките да напуснат Европа, за да видят какви глупости са ги свършили тия зелени и...ти.Ккато с ядрената енергетика, в мига, когато го затвориха и се усетиха.Така ако янките напуснат ще им вой след някоко години да се върнат.Европа е в умствен колапс, Тойнби би казал- провал на самоопределението.Америка върви в 22 век, а тия са си останали на нивото на плана Барбароса.И какво , пак фрицове на плаца ли?Ама тия няма да са като ония, ще са като Байерн Мюнхен, разни черни.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Фаистите са си фашисти.И план Маршал да им дадеш , то си иска плана ОСТ.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
За Гренландия ще има война на САЩ с ЕС. Турция може да удари бг.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонимен/3 "Време беше, събудиха се" - жалко, че баба ти не е станала на свещи, а дядо ти на абажур за полюлей "made in germany"!
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Сталин е трябвало да постъпи с немците като любимият им освободител Айзенхауер - да ги затвори в концлагери на голо поле и да ги остави така.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
Време беше, събудиха се
отговор Сигнализирай
2
какво да очакваме др
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
Амо 80% от Евродепутатите са меки коленца !!!!
отговор Сигнализирай
Новини