BGONAIR Live

Кремъл: САЩ бързат за мир в Украйна, но пътят е дълъг и сложен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
мдааа
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
ще *** още рашунгери. да могат мамашките да им харчат парите. няма друг такъв народ.
отговор Сигнализирай
20
Слава на Русия.
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
80% от германската армия е унищожена на Източният фронт. В най-големите сражения на Източният фронт са участвали милионни армии и от двете страни. А в най-голямото сражение на армиите на САЩ и Великобритания (при Ел Аламейн) участват всичко на всичко 220 хиляди от тяхна страна и 116 хиляди от германската и италианска армия Добре е да се помнят уроците на историята.
отговор Сигнализирай
19
Пак по опорката?
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
До: анонимен 16: До три години от Украйна няма да остане нищо.
отговор Сигнализирай
18
Какво следва
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
В Украйна отдавна ловят хора по улиците за да ги изпратят на фронта. Няма да изкарат дълго така. ЕС дава пари, но не и хора за мобилизиране.
отговор Сигнализирай
17
Не е ли ясно?
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 3
Украйна е фалирала държава. Ако не получават пари от ЕС не могат да платят даже заплати на чиновниците си, а какво остава да водят война.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Русия има резерв за 3 години. По 1000 окупанти на кв. Км. После месото свършва. Месо има колкото щеш, но щом не посмя да обяви мобилизация днес, това ще е краят на Путин
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
като гледам жужето едва крета. Жалка история.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 1
По-големи наглеци от Кремълските сатрапи няма!!!
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 1
Песков няма да го доживее, както и твоите фашисти
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 0
До: Българин Аре, русофилистико, който лъже, че е българин, хващай мешката и на фронте за слава путино, сталину. Може да изкараш няколко дни на фронта, в които ще разбереш колко си бил заблуден и лъган за величието на московията, за таво какво е руский мир и дали има хубав живот там. Готов съм да платя билета ти до московията в първа класа, на тебе и на още 100-на като тебе.
отговор Сигнализирай
Новини