BGONAIR Live

Губи ли Европа автоиндустрията си? Сама дава ключовете на китайските гиганти


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

58
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
За миналата година в Германия са съкратени 250 хиляди работни места, четвърт милион, 50 хил от които са в автомобилната индустрия - най-процъфтяващата до скоро индустрия в света, гордостта на Германия.
отговор Сигнализирай
57
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Nissan планира 10% съкращения на персонала в Европа
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 5
На запад при цивилизацията мианават на велосипеди. На запад само да засечеш с колата велосипедист и директно отиваш в затвора. Само в България карат коли, хората на запада минават на карбан фри и на велосипеди.
отговор Сигнализирай
55
дедо поп
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Авторкатаааа ходи да духаш вентилатора да прави ток щото икономиката на ЕС даде на късо. И да наложите 31 пакет санкций на рашите
отговор Сигнализирай
54
ееееее
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
иваха мамата на съюз от благоденстващи държави с алчността си
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Значи Мерцедес ,БМВ ,Порше ,Ауди са друга бира заводи и трудно биха фалирали .Но и там нещата не са розови
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
ЕС даде 1 милиард на некадърните германци от фолксваген за нови технологии и да не затварят заводи.Некадърните германци отидоха в Китай, при ЛИДЕРА, да купят ноу хау как да правят електрически автомобили. После дадоха 300 милиона да почнат да правят батерии в сащ, защото в смотания ес на скудоумната про'с'тачка урсула фон дер лайен, вече у невъзможно. И пак затвориха заводи в ес. Факт.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
ЕС даде 1 милиард на некадърните германци от фолксваген за нови технологии и да не цатварят заводи.Некадърните германци отидоха в Китай, при ЛИДЕРА, да купят ноу хау как да правят електрически автомобели. После дадоха 300 милиона да почнат да правят батерии в сащ, защото в смотания ес на скудоумната про'с'тачка урсула фон дер лайен, вече у невъзможно. И пак затвориха заводи в ес. Факт.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Китай 1987 година беше убита страна. Всеки който е бил в Китай тогава, ще каже, че тази страна никога не може да се възстанови. Всички облечени в еднакви сини дрехи, никакви автомобили (1987г когато в България всяко семейство имаше кола), всички на велосипеди, навсякъде мизерия.
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
43Аиде не се изказваи непотготвен .Явно не си бил нито в Белгия ,нито в Холандия ,нито във Франция ,,нито в Германия.Ти гледаи като отидеш там да не направиш ПТП с велосипедист ,че директно отиваш в затвора
отговор Сигнализирай
Новини