BGONAIR Live

Какво представлява Заповед 1564 и защо предизвиква спорове в Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Трапанациев
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 5
Благодарение на путлерина вялика, цял свят си прави гаргара с раснячетата.Но умните дрозя обявиха путлерина наистина за вялика, а тя се оказа жалко третополово жендърче, нещо което нормалните хора бяха разбрали още преди 22ра.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
300 000 убити и ранени при Съветско-финската война 1939-1940г Чиститу
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 10
Поредната отегчителна боза.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 1
Не знам какво правят руснаците,но те ви няколко цифри само през 20-ти век.200 000 убити и ранени през Руско-японската война 1904/5 година. 2, 5 милиона убити Първата световна война. 13 МИЛИОНА убити в Гражданската война 1917-1921г. 1 милион умрели от глад 1921-1922г. Разстреляни около 200 000 от 1922-до 1936г Убити,умрели от глад при колективизацията 1929-1934г 10 МИЛИОНА.Големият терор 1936-1939 г репресирани 1,5 милиона,около 800 000 разстреляни. 27 МИЛИОНА жертви през ВСВ.Спирам дотук,..
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 9
Аре ся авторът на лъжите да обясни що лондон обявява война на берлин, но не и на Москва? Защото написаното в статията е лъжа. Факти.
отговор Сигнализирай
17
Явно
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 2
Войната с Иран приключва, връщаме се към човекоядците- руснаци
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 9
ПРОПАГАНДА. Вече ставате смешни.
отговор Сигнализирай
15
Фламингов
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 5
Дрозята обясниха ли защо марша на путерастите от безсмърнтия полк в Берлин се проведе под звуците на химна на Украйна.
отговор Сигнализирай
14
Краставичар
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 6
Четиво за обърканите путинолюбо
отговор Сигнализирай
13
Ulaff
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 8
Гергано моме и убаво, на по-голям тюрлю-гювеч от пуба ти не съм попадал .... Има една хубава поговорка - "пази Боже - сляпо да прогледаЮ! Това обяснява твоето "творение"!
отговор Сигнализирай
Новини