BGONAIR Live

Путин е отчаян, така че може да направи нещо отчаяно


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 8
Ист. Европа е демографска пустиня за бъдеща война на запада.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 2
Ужас! Да не вземе да глътне жива жаба!
отговор Сигнализирай
13
Войводата
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 6
1. 3СВ 2. Аз съм впечатлен от ИИ и пропагандната му стратегия. Знае, че Владимир контролира напълно ситуацията и пробва някяк си да го накара да сбърка 3. ИИ от 1 година управлява напълно сащ и от 6 месеца франция 4. Съветвам всички страни постепенно да му прехвърлите интелигентните решения. Хората още не стават за решения ...
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 4
Плъховете са най-притиснати докато са в бункер.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 3
няма да има никакви Сатани и орехи, вaтнaтa надежда умира последна.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: анонимен 4И с какво? Прашки?
отговор Сигнализирай
9
путин е приключен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 7
При путин започна обратното броене. Който е гледал парада знае. Беше блед и невиждал слънце от месеци (доста седи в укрития). На самият парад беше на слънце за точно 25 минути. Готви се преврат и путин го знае.
отговор Сигнализирай
8
Руси
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 10
Руснака беззъб, слаботелесен, тежи 60 кила с дрехите, нямат яйца по магазините ама щял да се въоръжава да воюва срещу цяла Европа
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 9
Само като видя, че статията е на Гери и ми става ясно - бълвоч, без смисъл от свободен чат, Джемини
отговор Сигнализирай
6
Руси
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 9
Да много е отчаян. Украйна е разбита и населението или убито или се разбяга. ЕС пред фалит , либералите са разгромени навсякъде. САЩ е на колене в Иран. Руския военно промишлен комплекс е по-силен от всякога. Много в отчаян да. Петролът на високи нива ,тоест 40-50% по висока цена ,която влиза в джоба на Русия.
отговор Сигнализирай
Новини