BGONAIR Live

Двама души са убити и най-малко трима ранени при стрелба в Ница


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
Във всички големи градове на Западна Европа редовно има такива инциденти, просто вече са ежедневие и не се отразяват в медиите. Извършителите винаги са от не-европейски произход.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
квартал....? ПРЕДГРАДИЕ !
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Французина Рашид , който продал наркотици на французина Халил
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
напишете французите какви са на цвят xaxaxaxaxa
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Сегашния вицепремиер Иво Христов отдавна разказа история, как във Франция възрастна двойка се прибира в кооперацията си. И застаналите на входа младежи, деца на мигранти ги принуждават да плащат вход за да влезат в дома си. А това бе много отдавна. Сега как е.....
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Не ме кефи тази новина, но не виждам коментари за нравите в Русия? Обикновено някои са много слоохотливи при инцидент в Русия. И то с генерално заключение. Андрей Райчев преди години, в едно телевизионни предаване заедно с Алгафари. Тогава и той бе социалист ме порази. "Социалната политика на Западна Европа ще я затрие". Сече му пипето, независимо какъв е.
отговор Сигнализирай
6
Ххх
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Минавал съм през този проблемен квартал. Не е от най-атрактивните места за туризъм, освен ако не сте зоолог. Главно новофранцузи и разни изпаднали белчовци. Но и сред тях мирното население страда от бездействието на Френския Халифат, който е на автопилот от царуването на шейх Саркози насам.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: 4 анонимен А, туй с "дръжте юда" и "смърт на америка" вече не го купуваме. Показахте си рогата ислямистки... останаха само удобните прогресивни, ама и тях ще изрита реалността.
отговор Сигнализирай
4
Веселинъ7112136860
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 3
Още! Междуеврейското самоизтребление вне може да бъде спряно вече.Вълната от убийства и в България ще расте . Никой вече не е под сигурен чадър.Евреите нямат интелект,имат инертност,а тя не може да бъде спряна Щастлив съм. Целувки от Дивата Интелигентна Природа!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Израел и филиалът им САЩ компенсират арабите, като им подаряват Европа
отговор Сигнализирай
Новини