IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Британците недоволни от Брекзит, по-добрият живот така и не дошъл


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
А колко по добър би бил светът,ако това островче бъде превърнато в един остъклен аквариум!
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Ако този остров потъне ,ще ходя да си сипя едно!
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
Сега вместо бели европейци се пълнят само с индийци и пакистанци. Нали това искаха. И ще им раздадат паспорти та ако решат да се върнат в ЕС да ни напълнят и нас с такива. Не,мерси. Стойте си сами.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
"Британците недоволни от Брекзит, по-добрият живот така и не дошъл" Я па ти! :D
отговор Сигнализирай
14
Руси
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 7
Това решиха хората с референдум и си плащат. Поне запазват суверенитет и не ги командват от Брюксел. Това е бивша супер сила и хората не искат някой да ги командва от континента. Истината е ,че хората навсякъде обедняха и задлъжняха. Живеем все по зле и човек трябва да си прави сметката.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 15 Не харесвам 3
То не е като половината свята да са ти колонии, да ги грабиш и да ти работят за без пари ...
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 12 Не харесвам 3
Лицемерните наглобрити нямат място в Европа.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
Да пробват с Евразийския съюз след като Евросъюза не им хареса.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 16 Не харесвам 3
Да "благодарят" на оня миZерник Фараж че ги излъга, с помощта на кремъл!
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 7
Тролетариата на боко тиквата се размечтал пак. Нека да напомня че самият боко тиквата не вярваше че британците ще излязат, защото слушаше статистиката на Отворено общество. И даже се изцепи по тв нещо от сорта кво щели да правят британците, да преместя в сохо в ЕС ли ако излязат. Ткива неграмотни типове ни управляват. Гербавите сигурно даже не знаят и защо Гибралтар е британски.
отговор Сигнализирай
Новини