IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Трима затворници убиха осъден за смъртта на дете във Великобритания (ВИДЕО)


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Европа е ад
преди 8 часа
Харесвам 5 Не харесвам 15
Хората в цяла Европа полудяват,пробити са от Служби на агресивни Държави,а полицаите в Европа са п.роститутки буквално!Не разбират,убиват бездомните за помагат на Араби и ***!Ако ходите бавно ви пускат роми за тормоз.....
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 15 Не харесвам 10
Интересно Путин колко прободни рани ще са му нужни?
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 7 Не харесвам 0
Грозно е, не е законно, но дали пък не е справедливо? Понякога Божият Съд въздава по нетрадиционен начин...
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 8 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не ум вярвам, да е от добро ...
отговор Сигнализирай
11
Заебис
преди 9 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Изгърбич Задвратян - Даскалицата ми беше оригинална англичанка от Лондон, омъжена за наш служител в посолството на България в Лондон, която горе-долу се оправяше с българския език, но английският й беше перфектен. E, и по онова време се плащаше, но родителите ми знаеха ЗАЩО плащат. "По случайност" тя беше завършила Кеймбридж, но това са подробности от абортиралия форум на вестник segabg ;) ;) ;)
отговор Сигнализирай
10
Kali Linux
преди 9 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: Изгърбич Задвратянов, твоят *** се вее и из дневник-точка-bg под псевдонимите "Белия Господар", "Момата" и още два ника, но сега не ми се рови из мрежата.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 5 Не харесвам 5
До: Гошохитлеристка Германия вероломно нападна съветския съюз., но май забравяш да споменеш, че до този момент Германия и СССР са съюзници, и именнот заедно нападат Полша, така почвайки Втората Световна.Никой не го е грижа за СССР. Фашистка Германия срещу комунистически СССР, едно зло, срещу друго зло. А Сталин е доказано един от най-големите сатрапи живяли някога, дори чичо Адо е като мило същество спрямо жестокостите на Сталин.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ингилизите са белите *** на света. Тежки уттайки.
отговор Сигнализирай
7
@@@
преди 9 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
До: анонимен 1 - Проблемът е в това, че няма смъртно наказание. Когато го имаше престъпленията не бяха на такава висота, а ДНЕС всички знаят, че и да изтрепеш цялата охрана и всички инмейти в панделата, ще получиш още по-доживотен затвор, но ще си кюташ жив и здрав.
отговор Сигнализирай
6
Съдията
преди 9 часа
Харесвам 4 Не харесвам 5
До: Гошо - Гоше, твоята СеСеСеРейска Рассия е аутсайдер и ДНЕС щеше да шпрехаш дойч, ако не бяха щатите и ангелизите.
отговор Сигнализирай
Новини