IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Тръмп обвини европейски съюзници в НАТО, че не са помогнали на САЩ във войната с Иран


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Рижия му се прищяло цялата ЕС натовска клика да му бърше оплесканите бузи. Мурджо , като си станал подметка на евреина натискай си одеждите.
отговор Сигнализирай
34
Христо Христов
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен/31 "Че и българи загинаха !!!" - е и? наемници заминали доброволно за някой долар. Отвсякъде ми е през ...
отговор Сигнализирай
33
Христо Христов
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Правят се на важни пред Тръмп - много сме - силни сме. Но ако нетаняху ги беше обвинил, всички щяха да си посипват главите с пепел и са му изчистват подметките с език.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тоя агресор хептен изкукурига
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
А , в Залива , после в Ирак не ти ли помогнаха , бе инфантилен старец....?! Че и българи загинаха !!!
отговор Сигнализирай
30
Ха ха ха
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Тръмп си търси виновни за провала в Иран. Щото естествено, как тъй той Великия ще е виновен? Ни можи да бъди... Някой друг ще да е причината САЩ да загубят. А и Еурогайлидерите са идеални за тази цел. Толкова наведени... толкова послушни... толкова зависими от САЩ... ПЕРФЕКТНИ.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 4
До: Зевс "НАТО е отбранителен съюз" - хахахаха... я пак?!
отговор Сигнализирай
28
Зевс
преди 1 час
Харесвам 7 Не харесвам 1
НАТО е отбранителен съюз и няма никакви ангажименти ако някой от членовете му нападне трета страна, това си е разписано черно на бяло в пакта.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 1 час
Харесвам 8 Не харесвам 0
сащ по магат на израел, яко сгазиха лука в иран, и ся дригите им виновни, че те сами едностранно са започнали война, която не е обсъждана с ес
отговор Сигнализирай
26
Име
преди 1 час
Харесвам 6 Не харесвам 0
А някой европейски "лидер" попита ли ДТ, защо изобщо трябваше да има такава?!
отговор Сигнализирай
Новини