BGONAIR Live

Лавров: Европа не крие подготовката си за война с Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

87
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Наследниците на комунистическата номенклатура създадоха новата русофобска идентичност в посткомунистическа България.Най-големите предатели на ценности и идеали са най-върлите русофоби и радетели за "европейски ценности " , но само за момента . Утре може да извадят от нафталина доказателствата за любов към СССР .
отговор Сигнализирай
86
Рус русофил
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ние русите русофили сме геиове
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Всички яростни русофоби, които познавам, а познавам много такива, са добре заплатени. На този фон въпросът за "защитния" им механизъм и идентифицирането им с някакви ефимерни "ценности" (ефимерни, защото са продукт единствено на политически инженеринг) е вторичен до незначителност.
отговор Сигнализирай
84
истината
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
...членовете на НАТО дори няма да успеят да осъзнаят какво се случва. А когато разберат, все пак няма да могат да предотвратят удара. Когато Орешник или Сармат бъдат изстреляни, сблъсъкът с тях ще бъде неизбежен. Въпросът е: трябва ли в такъв случай да се провокира Русия? Логично е, че не.
отговор Сигнализирай
83
дo русофобът
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Бездарно писане на малка, силно платена пишурка. Язък за парите.
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Европа може да изпари половината население на Русия за 15 мин. Лавров знае това. Какво ми подскача като пудел на големите кy4eта?
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
Лукашенко ще му фърли атома на зеления пигмей, Дончо ще се направи, че не вижда нищо нередно, защото все пак Сатаняху изби десетки хиляди цивилни. ЕС неможачите ще помрънкат и ще си седнат на евааните гъззове.
отговор Сигнализирай
80
Путин
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Готови сме да реагираме бързо и адекватно на всякакви външни и вътрешни заплахи
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
"Моето момче, много има да учиш. Чети, образовай се. НАТО защо не нападне Русия?" - Защото само с една Украйна и като гледам останаха без бензин.
отговор Сигнализирай
78
321
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не се коси пич. Туй го дрънкаш за вътрешна консумация. Знаеш, че младежите на ЕС не стават и не искат в аскера. То и вашите не щат.
отговор Сигнализирай
Новини