BGONAIR Live

Урсула ще посети Армения, за да окаже подкрепа към проевропейското правителство


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
A
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 0
Този ЕС като някаква секта прилича
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Урсула фон дер Л,ай,нен и меркеловица са двете най-вредни жени за Европа в цялата й история
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Урсула фон дер ***,нен и меркеловица са двете най-вредни жени за Европа в цялата й история
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Урсула фон дер *** и меркеловица са двете най-вредни жени за Европа в цялата й история
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
това същество кога ще се пенсионира?
отговор Сигнализирай
17
Хах
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Дано си "остане" в Армения и да не може да се върне... Това ще е добър ден за ЕС...
отговор Сигнализирай
16
Смех
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Тя Урсулата дойде у нас, за да подкрепи Бачони преди изборите, но нещо не й се получи. Та се наложи да се измисли gps заглушаването на самолета й. Да има някаква драма все пак, иначе щеше да е скучно и напразно...
отговор Сигнализирай
15
Update
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен, 13. Същото е! Има един продукт дизайнер sebastian lege се нарича, който обяснява какво какво има в храната, но го уволниха сега! В тубата го има обаче! Вземи си преводача на тубата и гледай на български, но ще трябва много ракия!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
С какво ще подкрепи този изверг с един използван тампон ли ?
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Армения си решава сама, нооо,: Заглавие:/ Скандалът с Deutsche Markenbutter отприщи гняв срещу производители и контролни органи/, какво яде българинът за много пари, а кой знае още какво др яде. Странно дали в Германия ядат същото, след като техните вериги го предлагат, а и има ли толкова преживни у тях, та да хранят цял ЕС, не разбира се. :))
отговор Сигнализирай
Новини