BGONAIR Live

Свещеници борят недостига на гориво в Русия освещавайки... бензиностанции ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
Украйна е нефункционираща държава и вече нищо не може, всичките тези евтини дронове и безпилотни с които украинските нацисти убиват руски деца се произвеждат и доставят от Европа с благословията на цялата тази европейска свволлоч - Макрон, Мерц, Урсула... И колкото и да тероризират руското население и да взривяват цистерни с бензин, това по никакъв начин не влияе на ситуацията на фронта.
отговор Сигнализирай
97
Внимавайте
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 6
Отчаяани и озлобени, виждащи краят на кремълската диктатура бот фабриките на мутрофанова са плъзнали по всички медии. Масово разпостраняват нацистка пропаганда от блатото наречено русия. В същото време манипулират постове с техните ВПНи като слагат многобройни минуси и плюсове където им е удобно с цел да внушават че мнозинството подкрепя блатняшкият режим. Добрата новина е че са една шепа лузъри презряни от истинските българи.
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
Русия нямала бензин - ха ха хааа. Половин България е без вода, българите смърдят на пръчотина нямат да се измият, а Украйна запалила две цистерни и Русия останала без бензин.
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Но тук се гледа първосигнално ,в Полша има 2 милиона украински бежанци ,а на фронта вече няма мъже ,най-вероятно едни католици са се договорили с други католици да пратят на боиното поле колкото може повече православни.Католишки номера,поредния кръстоносен поход
отговор Сигнализирай
94
До 89
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Аууу, сега ни уплаши! И сега фашистите ще започнат да бомбардират Украйна ли или какво?
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 4
Русия няма да има ирански вариант. Ще бъде бита до пълен разпад. Крим се държи на сoпoли вече. И един руски долбоеб продължава с победоносните си речи.
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Нелитуу е толкова кухха че направо вдлъбната. Това е освещаване на нова бензиностанция.
отговор Сигнализирай
91
Поп Стойко
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Господ бензин да ти дава. Господ нафта да ти дава. Амин.
отговор Сигнализирай
90
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
"Да се ефтиняска бензина, че моторинааааааааааааа ..........", голям смях!
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
Кремъл се отказва от сделката с Тръмп: Москва вече говори за победа, а не за преговори! Ушаков призна провала на Анкъридж
отговор Сигнализирай
Новини