BGONAIR Live

Германия се насочва към пенсиониране на 70 години


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
:)
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Измамата с пенсионното осигуряване гласи, че ежемесечните вноски на работещите се инвестират и пазят и ОТ ТЯХ после се плаща пенсията. А тук, а виждам и в Германия, се оплакват, че сега работещите не можели да издържат сега пенсионираните. А какво е станало с парите на сега пенсионираните? Всъщност, не е въпрос. Всички знаем, че пенсионното осигуряване е държавна измама. Щом трябва да работим до смъртта си, за какво ни е пенсионно осигуряване.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
В по- уредена държава хората са по- запазени и по- малко изложени на излишен стрес както е у нас! Но 70г е доста.... освен това младите поколения няма да искат тази тръстика- сега са свикнали да не работят и да се шляят на помощи разни. Искат да изтискат последните капки от това поколение от 60те и 70те, които са истински германци, а после....
отговор Сигнализирай
23
:)
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 21 Не е точно така, защото са задължителни. В другите участваш, само ако решиш.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 0
Ама как може така,възрастта трябва да стане минимум 80 години и евентуално ако не бъде достигната от титуляра то близките му трябва да го "осигуряват" без значение дали е жив или е хвърлил топа!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Скоро и у нас!
отговор Сигнализирай
20
Мдаааа
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Очаквайте скоро и у нас!
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 15 Не харесвам 0
Две неща, които не се учат в училище, но всеки човек трябва да знае - 1. Пенсионното осигуряване е обикновена финансова пирамида тип "Понци". 2. Застраховането е обикновен хазарт (залагане на случайни събития). Цялата осигурителна и застрахователна система си е чиста измама, която ви държи във финансово робство.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 18 Не харесвам 1
"възрастта за пенсиониране да достигне около 70 години в началото на 2090-те години." - немците да не се притесняват. До тогава те отдавна ще са претопени и Германия ще е халифат. Да му мислят афганистанците и сомалийците!
отговор Сигнализирай
17
Скоро и у нас
преди 3 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Трябва дасе дават пари на Украйна и дасе хранят бежанци.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 14 Не харесвам 0
Не знам в какъв свят живеем, щом всеки си мълчи при подобни идеи. Ок, не всеки, францизите помня, че блокираха държавата. Но тези, както и ние, сме коне с капаци, търпим и мълчим. Баба ми беше пеонсионер на 55 в лошия соц. Пенсинира се жизнена, нямаше един бял косъм и една пломба. Отгледа нас и братовчедите ни, помагаше много на нашите вкъщи, живя добре до 89. Сега как да стане? Бачкаш като вол до 70, ако си жив след това е за година-две. Много са вече болни, неподвижни след тази екслоатация!
отговор Сигнализирай
Новини