BGONAIR Live

Зеленски заплашва Беларус, докато НАТО се намира на прага на война


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

91
анонимен
преди 4 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
А Зеленски-това е НАТО! Биолаборатории,бази,полигони.В Малая Токмачка има бункер със 100 английски генерала и клатят Расиюшка.
отговор Сигнализирай
90
анонимен
преди 7 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
Е зад Украйна седи цял ЕС, той и дава сила. Ако ЕС каже не, Украйна ще се спре, ако ли не, може и света да пламне. Ще има много черни чували.:)) но кой ще възстанови ЕС после, е въпрос. Рашките са свикнали на мизерия. Бг да води балансирана политика, че е цъфнала и вързала. А за другите, кой каквото реши да прави.
отговор Сигнализирай
89
хахаха
преди 7 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ультиматум Зеленского сработал: в Беларуси отключили ретрансляторы РФ, "Шахеды" больше не летают.
отговор Сигнализирай
88
бай Владо
преди 7 минути
Харесвам 0 Не харесвам 2
да де, ама така както продължава, ще се наложи май след капитулацията пред Русия бивша Укриана да плаща репарации и на Беларус....
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 12 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
за нула време им разкатаха играта на цялата логистика на рашъните:) вече шофьорите отказват да карат цистерни, е сега е само бензина нет, след седмица две ще ничего нет:)
отговор Сигнализирай
86
Тон
преди 16 минути
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: СвидетелСега родни украянисти пишат от Киев, с малкия м..ул!
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 18 минути
Харесвам 2 Не харесвам 1
Клепоухия Радев какво изпищя по въпроса?
отговор Сигнализирай
84
НАТО
преди 18 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: Наблюдател / не побеждава Русия, а Зеленски. Ако нато побеждаваше, още през 2022 да са се здрависали с нашите приятели от Япония. ;)
отговор Сигнализирай
83
Червен каскет
преди 19 минути
Харесвам 3 Не харесвам 1
Бендзиня пуснаха ли го в Крим,бендзиня?
отговор Сигнализирай
82
Свидетел
преди 19 минути
Харесвам 2 Не харесвам 1
До: До 77 - Навремето нашите народни русисти пишеха на поразия от Москва, Свети Ленинград, Пенза и Саратов, проследявайки трафика на форума на вестник СЕГА. ДНЕС ония не само са в изолация, но и Паганини свири из стомасите им и за тяхно рядко нещастие вече не могат да пишат из форуми и да правят червени коментариЙ под статиите. С това се заеха гладните пенсии в България. Това еизмет около 1% от населението, което е в гробовна възраст. Младите подкрепящи путин са с психични отклонения.
отговор Сигнализирай
Новини