BGONAIR Live

Украйна планира производство на ракети "Пейтриът": защо това е лоша идея?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
анонимен
преди 2 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бля, бля, бля
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 7 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ако Украйна просто капитулира, на всички ще им олекне. Всеки ден, вече 4 години, ни занимават с проблемите на Украйна, която 50 държави поддържат на системи и рушат собствените си икономики. Айде стига!
отговор Сигнализирай
40
Ганьо переможника
преди 13 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
А тока в У дойде ли????? хахахахахахахахахаха
отговор Сигнализирай
39
Vol'Jin
преди 13 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Волдар - викингският бог на смъртта!
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 13 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: мак Тия глупости хващат дикиш само сред прогресистите на Радэв. Ама Радэв няма да ти каже че ядем украинско брашно, захар и олио.
отговор Сигнализирай
37
Vol'Jin
преди 15 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Точно това е проблема..... Волдар явно е нещо ядосан....защо ли?
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 16 минути
Харесвам 1 Не харесвам 4
По-евтино е да заравнят руските заводи за ракети и компоненти. 3-4 фламинго спират завод завинаги заедно с работниците вътре, амфитеатър. И най-добре да довършат големите НПЗ, започвайки от Омск.
отговор Сигнализирай
35
мак
преди 18 минути
Харесвам 5 Не харесвам 1
Както казаха днес в новините- в украйна няма кой да прибере пшеница, щото мъжете са на война. Обаче не споменават за тези, които отмарят на бг море. Маса народ са и хич не ги е еня за родината. Тъй че стига сте ни занимавали с укр. работи. Ще се оправят, получават милиарди и каквото пожелаят.
отговор Сигнализирай
34
Vol'Jin
преди 19 минути
Харесвам 0 Не харесвам 1
И сега за отговорите ....има и това са четири различни същности - Видар вторият син на Один и бог на отмъщението , Вихар , Витхар .....- синът на Фрейр , ама Фрейр има само един син , а Один - много синове и това е лошото.... Литхар е шега от жените към мъж дето още не се задомил , а Волдар - е олицетворение на чистото зло , първично зло, зло на което всичко хищно се подчинява..... Ама той обикновено се не забърква в постоянната караница между Асгард и Ванахайм
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 20 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Ей тъй се праят ракети развийш ли - фащаш електроженя и готово.
отговор Сигнализирай
Новини