BGONAIR Live

Най-мощното оръжие на Украйна са войниците, които отказват да се предадат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
Превзеха България и ни и терорят бааати уктите
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
И в Бг стана стотици хиляди и сине отиват ич
отговор Сигнализирай
41
бай Геранчо
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
да де, ама ВСУшниците дезертират по 20 хилки на месец. И така някои оцеляват и временно не са в числото на 40-те хилки, които биват обезвреждани меесчно...нал тъй?
отговор Сигнализирай
40
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
Вече пета година чакаме да върнат Крим и великото НАТО с 90% БВП и най-аналоговата армия и 5 милиона украинска пехота най-добрата в света (според Зеленски) два пъти повече от руската армия да влезе в Москва и Путин да бъде предаден на съд в Хага.
отговор Сигнализирай
39
Капустин
преди 4 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
путаларакбар клянчи за бинзин от казахстан, обаче ония нямат в излишък.
отговор Сигнализирай
38
А милиони
преди 4 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Са ЕС и хич си не отиват моляя
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 8 Не харесвам 2
А ако войната приключи, Украйна от какво ще живее? Украйна няма никаква икономика, нищо няма освен пушечно месо. Икономиката на украйна е войната - Украйна живее от доставки на пушечно месо на фронта, за това плаща ЕС, ако няма война кой ще храни украинците?
отговор Сигнализирай
36
АНОНИМ
преди 4 часа
Харесвам 2 Не харесвам 4
Колко много обичат Родината си тези храбри хора. Това в България не е възможно. Бог да ни пази!
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
Правителството на Дания обяви, че повече няма да предоставя защита и убежище на украински мъже в призивна възраст.
отговор Сигнализирай
34
Муахахаха
преди 4 часа
Харесвам 6 Не харесвам 3
До: дарение за ВСУ Ти даравяш да "свиткат" блатни окупатори... пък те си правят златни тоалетни с парите ти. Ахахахаха Ако навиеш и още няколко наивника и съберете поне 1000 евро, Зеленски ще може да се обзаведе и със златно нощно гърне, че да не ходи на 500 мерта от спалнята си чак до тоалетната през ноща.
отговор Сигнализирай
Новини