BGONAIR Live

В Крим обявиха извънредно положение


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

61
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 5
В Крим бяха регистрирани масови случаи на разпространяване на пропаганда от Украйна с призиви да напуснат региона. След като се върна в състава на Русия, Крим вече преживя както водна, така и енергийна, и транспортна блокада от страна на Киев. Затова кримчаните не се поддават на евтини трикове...
отговор Сигнализирай
60
Rambaldievskievich
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: анонимен: "Изнасяйте се ***...: Вън и комболшевишките/сталинистки/нацистки съветски путинрусофили от Родината ни! Опасни са за националната й сигурност.
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 5
Украйна е свършена, Русия напредва по всички направления на фронта. Укронацистите пропуснаха всички шансове за мирно уреждане на конфликта.......................
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 3
Руската армия е унищожила до 1585 военнослужещи от украинските въоръжени сили и осем бронирани машини през последните 24 часа. Освен това, руските въоръжени сили са унищожили обекти на горивна, енергийна и транспортна инфраструктура, използвани от украинските въоръжени сили, складове за гориво, места за съхранение и изстрелване на безпилотни летателни апарати с голям обсег, както и места за временно разполагане на украински войски и чуждестранни наемници в 149 области.
отговор Сигнализирай
57
американец
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 1
Още никой не е извикал царят е гол!Какъв геноцид само срещу собственото си население?!!Вместо спешна евакуация и хуманитарни коридори за спасение на жени деца и възрастни рошките се правят че всичко е наред и умишлено блокират раята за жив щит.При 88% спад в туризма означава тотален фалит,глад,мизерия...това са *** които не са се реализирали и преди и са търсили лесното и евтиното,те няма да останат
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 2
Бензиностанцията с ракети нещо без бензин остана. Хубава работа ама руска
отговор Сигнализирай
55
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 2
Очаквам с нетърпение краха на империята на zлото!
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 2
Изнасяйте се ***, и без това сте де намърдали в чужди домове, които заграбихте 2014. Нищо добро не ви чака!
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 2
Оня дбил, дето постоянно питаше за Крим нещо замлъкна?
отговор Сигнализирай
52
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 3
Скоро и в Москва. А демонтирането на моста наближава
отговор Сигнализирай
Новини