BGONAIR Live

Нападнаха линейка в Румъния с камъни и брадви след видео за черна линейка, която краде деца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
анонимен
преди 29 минути
Харесвам 2 Не харесвам 0
Само един етнос използва брадви и камъни , там ги има много !
отговор Сигнализирай
16
ПУТИН КРАДЕ ДЕЦА
преди 31 минути
Харесвам 1 Не харесвам 2
И ТО НЕ С БРАДВИ, А С ЯДРЕНИ РАКЕТИ
отговор Сигнализирай
15
Лейтенант
преди 32 минути
Харесвам 2 Не харесвам 1
Географската ширина издава, че и там стават същите неща, като в южната съседка на Румъния. Същата параноя, локалски изпълнения и нападения с камъни и брадви, ендемично за този регион.
отговор Сигнализирай
14
Една Българка
преди 46 минути
Харесвам 3 Не харесвам 0
Охххх ! Не може все някой друг да е виновен за собственото ни невежество и простотия. Тези хора са от онези, които САМИ си продават децата и сега не искат някой друг да вземе кинтите вместо тях ! И са нападнали линейката - все пак докторите не са от страната на техните "официални" трафиканти. Положението е много тежко и ще става все по-зле ! А Китай няма нищо общо с това !
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 46 минути
Харесвам 6 Не харесвам 0
Мммда, докато наричате гипситата си хора, няма да се оправят нещата.. същото се отнася и за нас.
отговор Сигнализирай
12
КИТАЙ+РУСИЯ
преди 51 минути
Харесвам 1 Не харесвам 4
НЯМАТ НИКАКЪВ МОРАЛ
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 52 минути
Харесвам 6 Не харесвам 0
Време е фейсбук и тикток да бъдат закрити. Само простотии там. Те и другите "социални" мрежи са *** ама не чак толкова. То не е ясно какво им е социалното - по-скоро са антисоциални.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
Не трябваше да пишете, че в тази линейка може да има деца! Сега руснаците веднага ще я гръмнат с некоя ракета!
отговор Сигнализирай
9
Веселинъ7112136860
преди 1 час
Харесвам 2 Не харесвам 1
Тия са със същият цвят на кожата като настоящите депутати в бившият Български парламент,който днес е под юрисдикцията на Филиповци,Столипиново,Анкара и Тел Авив.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
На глава от населението ние имаме най-много от тях, румънците са след нас.
отговор Сигнализирай
Новини