IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Батков-младши и миската Юревич – предизвестен край


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Хой
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
8
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 38 Не харесвам 0
Кой ви пише тази сутрин статиите? Нека ги прочита преди да ги публикува! Пълни са с грешки."връЦката"?
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 56 Не харесвам 0
хаха тоя да не си пуска мустак кат на баща си :)
отговор Сигнализирай
6
1977
преди 9 години
Харесвам 80 Не харесвам 1
В България е така момчета с едва наболи мустаци, работещи като "синове на бащите си" - се наричат "Бизнесмени" - тоя пикльо кутия цигари не си е купил със собствено изкарани пари ама и той бизнесмен, ама те миските, манекенките, плеймейтките, фолкпевиците/все представителки на най-древната професия ама донякъде прикрити/ те това търсят ей такива "Бизнесмени" После няма какво да се сърдим, че сме на опашката в Европа по стандарт - каквито ни бизнесмените, такава ни е и държавата - за съжаление..
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 104 Не харесвам 1
Той изглежда като напорист 13-годишен, а миската като запазена 40-годишна. Готина двойка са били :) Малко като Мара отварачката и мъжа й - един от двамата ти изглежда не на място, ама не знаеш кой точно.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 62 Не харесвам 0
Момчето си е оставило котешкия мустак за да изглежда по-мъжествено. Друг въпрос е, че пак не му се получава - просто е един малък блед хърбел и е нямало кой да му каже че със и без мустак все не става. Има една стара приказка - ако децата приличаха на парите на бащите си, ане на тях самите..
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 70 Не харесвам 0
мила родна картинка!Класика в жанра "Бизнесмен и миска"
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 68 Не харесвам 0
*** ... какъв красавец само ... машшалах :))
отговор Сигнализирай
1
sas
преди 9 години
Харесвам 83 Не харесвам 0
евала мустак
отговор Сигнализирай
Новини