Хейли Бийбър е категорична, че не иска да бъде вкарвана в измислени съперничества – но думите ѝ отново предизвикаха реакция, този път от самата Селена Гомес.
В интервю за WSJ. Magazine от 14 октомври 28-годишният модел и основателка на Rhode Beauty коментира разрастването на своята козметична марка, която вече се предлага и в магазините Sephora – рамо до рамо с Rare Beauty на Селена.
"Винаги е досадно да те противопоставят на други хора. Не съм го искала. Когато хората искат да те виждат по определен начин и вече са си изградили история в главите си, това не е нещо, което можеш да промениш", споделя Хейли.
Тя допълва, че няма интерес да се състезава с никого, освен със самата себе си: "Мисля, че има място за всички. Не се чувствам в конкуренция с хора, които не ме вдъхновяват."
Но след излизането на интервюто Селена Гомес реши да се обърне към феновете си, за да потуши напрежението.
На 17 октомври певицата и актриса публикува (и малко след това изтри) стори в Instagram, в което призова почитателите си да спрат атаките срещу Хейли.
„Оставете това момиче на мира. Тя може да казва каквото си иска – не засяга живота ми по никакъв начин. Става дума за релевантност, не за интелигентност“, написа Селена, цитирана от E!News.
33-годишната звезда, която се омъжи за музикалния продуцент Бени Бланко през септември, допълни с послание: „Всички брандове ме вдъхновяват. Има място за всеки. Надявам се просто да спрем.“
Гомес и Бийбър, която е омъжена за Джъстин Бийбър от 2018 г., от години се опитват да сложат край на слуховете за вражда помежду си.
През март миналата година Селена вече беше излязла с подобен призив, след като научила, че Хейли получава смъртни заплахи и брутален хейт онлайн.
„Хейли Бийбър се свърза с мен и ми каза, че получава смъртни заплахи и ужасно негативни коментари. Това не е нещо, което подкрепям. Никой не трябва да преживява омраза или тормоз. Винаги съм защитавала добротата. Наистина искам това най-сетне да спре“, написа тогава Селена.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.

Американците остават все по-дълго в дома си
Норвегия: НАТО трябва да поддържа присъствието си по всички флангове
Сръбският износ на оръжие за Израел скача със 140% през 2025 г.
САЩ и Израел атакуваха иранското съоръжение за обогатяване на уран в Натанз
ЕС иска от страните членки да започнат да запълват газовите хранилища отрано
Пламен Димитров: От страна на САЩ липсва пълна стратегическа яснота в конфликта с Иран
Засилен контрол на пътя: Десетки шофьори са хванати с алкохол и наркотици за ден
Обедна емисия
"Арда" разби "Септември" в София
Племенникът на Лечков: В ЦСКА ме плюеха, а с Лудогорец бяхме №1
НА ЖИВО: Левски - Черно море (СЪСТАВИТЕ)
Напрежение на "Герена", Левски трябва да бие поне веднъж Лудогорец
Задава се скандал: Искат нов регламент в Шампионската лига
Вили Вуцов култов: Отново намеси Лудогорец
Никола Цолов: Кой знае какво щеше да стане, ако имах писта вкъщи
Седмична нумерологична прогноза за 23 – 29 март
Френски туист – вечният шик в прическите, който се завръща (+Снимки)
Постен сладкиш за Благовещение
Любовен хороскоп за 23 – 29 март
Противовъзпалителни храни при менструални болки
Нумерологична прогноза за 21 март
Дечев: Има трайна тенденция на намаляване на миграционния натиск
Камион изгоря на "Капитан Андреево", пожарът засегна друг тир и сграда
Повече от 37 000 българи в чужбина са подали заявления за гласуване
Хванаха за ден 36-ма шофьори с алкохол или наркотици
Израел планира да увеличи ударите срещу Иран
Горивата у нас са поскъпнали с 8-9 евроцента за седмица
Най-дълбоката точка на Средиземно море е затрупана с отпадъци
Китайски AI в орбита за пръв път управлява робот на Земята
Откритие: Преди 3,5 млрд. години земната кора се е движила шест пъти по-бързо от днес
НАСА планира драстично да увеличи броя на роботизираните мисии до Луната
Създаден е нов каталог на скалисти екзопланети в обитаемата зона
Луната отново е на фокус: НАСА подготвя ракетата „Артемис“ за полет през април