BGONAIR Live

На 56 и по-уверена от всякога: Дженифър Анистън впечатли с нова фотосесия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Бивш от МВР76
преди 2 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov" на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Писах преди време на Гнусната и Чистокръвна МААННГАЛКА "nadezhda doycheva" с Грознио и Увиснал Нос(Типично Цииганска Черта) она па си затри профило от сатанинската платформа тик ток. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
20
Бивш от МВР76
преди 6 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 14. Гнусна и Зла и Чистокръвна МААННГАЛКО надеждо ддойчева с Грознио и Увиснал Нос(типично цииганска черта) от колко години ти е..б..а..в..а..м м..а..й..к..а..т..а мааннгалска у сатанинското интернет пространство. От колко години. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
19
Бивш от МВР76
преди 25 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кога Гнусната и Чистокръвна МААННГАЛКА надеждо ддойчева с Грознио и Увиснал Нос(типично цииганска черта) от самоирония, че каже и че напише:" Аз съм Гнусна и Чистокръвна МААННГАЛКА". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
18
Бивш от МВР76
преди 45 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Надежда Ддойчева, но най големио недостатък е, че си с Грозен и Увиснал Нос (типично ромска черта) . Знае ли човек как изглеждаш на живо без грим. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
17
17.05.1976г.
преди 48 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 14. Че я от колко време ги чекам тия Убавци от ГДПОП за личнио обиск. Да тръсиме "педофил устройства(талибанфон, смартфон)". Знае ли човек, че мое скоро. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
16
Бивш от МВР76
преди 48 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 14. Че я от колко време ги чекам тия Убавци от ГДПОП за личнио обиск. Да тръсиме "педофил устройства(талибанфон, смартфон)". Знае ли човек, че мое скоро. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
15
Бивш от МВР76
преди 51 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Надежда Ддойчева, но най големио недостатък е, че си с Грозен и Увиснал Нос (типично ромска черта) . Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
14
Eхх
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Елама Джени, ела отга та чакам !
отговор Сигнализирай
13
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Надежда Ддойчева сакаш да ме вкараш за "педофилия" в един от най зловещите затвори бобовдолскио зандан, а я съм с тежки заболявания. Хипертония, Хроничен Панкреатит и Диабет. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
12
Бивш от МВР76
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 3. Абсолютно си прав. Абсолютни глупости. Или онова тривиалното, "че не било важно на колко си, а на колко се чувстваш". Вчера го гледам на снимка(струма ком) бившио футболист Георги Бачев, че много е остарел, а се една година е по малък от мене(77-ми набор). Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай, бивш футболист и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
Новини