BGONAIR Live

Розов таратор е хитът на Слънчака, струва 6,50


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 12 Не харесвам 0
Евтинчок. Хайде, че не остана. 13 лева порцията от 100 грама..
отговор Сигнализирай
9
ЧичкоБезПаричко
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 4
за тия Кинти, Очакваш да сте го Оцветили с Нещо супер Рядко - примерно - месечният Цикъл на НеПорочнаДевствена Украинка избягала от Войната на Слънчака, а то с - Червено Цвекло, дето е от 59 цента до 99 цента за Кило, в зависимост от къде го Купувате - за тия Пари трябва с нещо Рядно от тип "ЕдноРог" да оцветявате като примерът, който ви дадох, а Вие пак се ИзЛожихте с Поредната ИзМаМа за Пари и нищо зад нея, дето да си струва,за да се излъже човек да плати и да пробва как е тоя рядък деликатес!
отговор Сигнализирай
8
К9
преди 3 часа
Харесвам 22 Не харесвам 6
Винаги съм определял консумацията на цвекло, като висша форма на кулинарен мазохизъм. Да ядеш доброволно нещо, което има вкус на земя, не може да бъде наречено по друг начин. А да платиш 6,50 евро за такъв продукт, поставя под огромен въпрос менталното ти здраве.
отговор Сигнализирай
7
кривак
преди 3 часа
Харесвам 19 Не харесвам 0
Много е важен испанския зехтин, баба ви все такъв е ползвала. Лошо няма, само да не го наричат таратор, мисля че наименованието е защитена марка, да си го кръсти нещо по испански, гаспачо с краставици.
отговор Сигнализирай
6
Пришелец
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 11
Браво на човека !
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
яко някой бутне казаха заведението ще загуби 15000 евро. благодарим, яжте си го това цвекло!
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 18 Не харесвам 0
"Шедьовър, бъдещето на кулинарията"... направо да му дават Мишлен на таратора, та да мирясаме :D
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 21 Не харесвам 1
Таратор в мензис е това! Да ви е сладко!
отговор Сигнализирай
2
Лудия с баницата
преди 3 часа
Харесвам 23 Не харесвам 0
Възможно най евтините продукти на най висока цена.Цвекло, краставици,кисело мляко, зехтин на който цената и качеството са под въпрос.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
А народа копа кукуруза и яде салам народен за 2 евро килото :)))))
отговор Сигнализирай
Новини