IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Факти за изневярата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
=== Истинската.
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
8... не ми се занимава сега. Уморена съм от.. ч?кане. Лека ти нощ, кухо имитаторче!
отговор Сигнализирай
6
===
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
9, не, аз съм страшна мадама, много умна, даже най-умната. По-умна от всички ***, дето се мислят за интересни. Един мъж трябва да ми покаже, че е мъж на място, защото ако не е мъж на място, значи не е мъж на място, аз аз с такива не се занимавам. Трябва да е умен, ама не може да е умен колкото мен, значи е ***. И понеже е ***, значи не е умен, а като не е умен, аз го хвърлям в кофата, да не ми се прави на интересен.
отговор Сигнализирай
5
до ===
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Кое е "онова другото"?Хартийка с изображението на Бенджамин Франклин?
отговор Сигнализирай
4
===
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Аман от мъже, които си мислят, че веднага могат да ме имат за ч?кане. Идва някакъв такъв ***, прави се на интересен и си мисли, че може да те има. Ама не е познал, при мен тия не минават. Няма ли го онова другото, хич не ги и поглеждам. А те продължават да се правят на мъже, само и само да ги забележа. Не става, веднага ги хвърлям в кофата за ***.
отговор Сигнализирай
3
селянин
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Е..нето е селска работа. Редакторче, не се прави на компетентен.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Нали преди няколко дена ви разказах в коментар към друга статия, как възрастните хора по селата обясняват изневерите?Според тях, преди създаването на ТКЗС изневери не е имало - "Преди ТеКеЗеТо жената одеше по къра само с мъжо си или със свекървата. Като стана ТеКеЗеТо, почная да одат по польето с бригадиро, с трактористо, с комбайнеро, с шофьорьето на камионите."
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
Докъм 11 ч. Минко успява да изкара първия сън и, когато се събуди от него, идва в този сайт, за да ни разкаже какво му се е присънило.Ние ценим доверието, което ни оказва.
отговор Сигнализирай
Новини