IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Тръмп пуснал ракетите след туит на Иванка: Ужасена съм!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

130
Pilsner
преди 8 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Тая Иванка на нищо не прилича. Само удря по авторитета на красивите чехкини.
отговор Сигнализирай
129
иво
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Такава операция не става от днес за утре , била е подготвена месеци преди това , трябвало е да се организира и повода и всичко само за изчистване на имиджа на Тръмп но доста скъпо !
отговор Сигнализирай
128
Геле
преди 8 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ситуацията най-общо май е: *** с граната...
отговор Сигнализирай
127
374
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
а след 10 години пак ще се извиняват краварите и саксоните , че било грешка създаването на ИД и разрушаването на Сирия , че тези 300 000 / или колкото е точната бройка/ на загиналите от 2011 насам . Как никой не трепва за стотиците хиляди жертви на ИД ??? Доскоро не знаех , че държавния секретар на РИЖИЯ КРАВАР бил бивш шеф на Ексон Мобайл , какво да очакваш от такива хора - те цял живот са свикнали да грабят и да си гледат своите интереси
отговор Сигнализирай
126
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 38 Не харесвам 0
Бамби утре ще се събуди кисела след самотна нощ и тати ще нападне Европа...
отговор Сигнализирай
125
валери
преди 8 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
Който се е повел по женски акъл не е прокопсал, даже да е президент !
отговор Сигнализирай
124
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Въх, Иванке! На какви други инструметни можеш да чурулукаш?
отговор Сигнализирай
123
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
Сега и Иванка е ужасена от това, което краварските терористи вършат в Сирия, и Тръмп барабар с целия пентагон е ужасен от това как една ракета С400 свали 36 томахавки на стойност близо 60 милиона, доказвайки прехваленото им оръжие като смехотворно неефективно.
отговор Сигнализирай
122
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Да де, и кралския звездоброец е преценил, че луната е в трета четвърт, а Венера - ретроградна. Кучето на Иванка също е било и с ***.Ай престанете с глупостите вече.
отговор Сигнализирай
121
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 31 Не харесвам 0
Сервират ни поредния пошъл кич от краварската kлоаkа. Иванка туитнала - татко Дони изстрелял ракетите. Отврат!
отговор Сигнализирай
Новини