IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Веднага след клетвата Байдън отменя 17 мерки на Тръмп


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 39 Не харесвам 4
Ето така си отива "страната на свободните и домът на смелите". Радикалната левица установява тоталитаризъм под гръмките овации на неграмотните ултралиберални ***. Следващите години ще са доста интересни. Дано не съм прав,дват войни и кръв.
отговор Сигнализирай
33
До до 29
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
"Току що на живо" си гледал реч произнесена преди един ден?! Голяма смешка. Човекът сигурно спи в 5-6 сутринта. Тази рече е на интернет и може да се види по неофициалните канали но НЕ на живо.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 38 Не харесвам 3
Господ да им е на помощ на Американците - този ще ги разкатае...
отговор Сигнализирай
31
мислете разсъждавайт
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Ам.пиши я конц.лагер.ще видите.Голиат,Гомора,това е Холи-вуд,падналите Ангели.Четете Библия,всички притчи са кодирани,скрити послания.Само една ще ви открехна,дявола може да придобие чов.лице,По делата им ще ги познаете.
отговор Сигнализирай
30
До 29
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 31
Нали си наясно, че всички диктатори е човешката история, накрая си плащат , кой убит, кой разорен и избягал, кой умираш сам. Тава което се случи на оранжевият бабуин е само началото на тоталното му унижение. Току що свърши прощалната му реч, пълна с лъжи , измислици и небивалици. Това оранжево недоразумения е тотален социопат и патологичен лъжец и моментално трябва да бъде въдворено вментална клиника,
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 13
За един по-добър свят! Господсвто на САЩ, за да сме богати и успели!
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Айде честито на висчки американци.Лошото е, че за целия свят ще има негативни последици от действията на този и господарите му.
отговор Сигнализирай
27
до 29
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Глупости, речта я гледах току що на живо.
отговор Сигнализирай
26
Ахмед
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Предварително подготвени и отдавна бленувани протекции и угоднически действия.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Аз бих се радвал всички държави да се махнат от WHO
отговор Сигнализирай
Новини