IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кой печели добри пари от мигрантите в Германия?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 80 Не харесвам 3
Още една комсомолска статия, преписана без мисъл в главата. Тоя Хок е наследник на милиони, пише го в началото на статията. Дали щеше да е толкова успешен, ако беше син на таксиметров шофьор и сервитьорка?И как рисувал цветя по коридорите и как изслушвал афганистанците, които се оплаквали от храната и как приятелката му била от Косово. Направо ще се разплача от толкова мулти-култи.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 31 Не харесвам 1
то ръстът на икономиката не винаги е обвързан с явления, които човек би искал да засвидетелства. например, фактът, че днес всеки *** може да си позволи автомобил, доведе до покъртителна регресия на условията за живот в софия. справка: паркинга в най-близката градинка. та така, всяко подобрение на икономиката ни превръща във все по-жалки роботи, по моему.
отговор Сигнализирай
Новини