IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Сделката за Brexit: Има ли връщане назад?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До Анонимен 13Айде компотаджиите да си варят компотите и възпяват Компотия!
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
аиде да се махат стига сте ни занимавали с тези кукумееци
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Ако мине брекзита в Англия и повлече и други страни,комунистите ни ще са във възторг.Ще ни карат да заучаваме стъпките на казачока и изучаваме тезисите на другаря им Тоше Живков!
отговор Сигнализирай
11
Американ
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Англичаните са бита карта - вътре или извън ЕС те вече никога няма да получат никакво различно третиране, даже ще бъдат наказвани за проявето безочливо нахалство. Най лошо се прецакваш сам.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
До Анонимен 4Оказа се че народЪТ от английските колонии са много по еволюирали от нашенските бозаджии. Повечето нашенци с геврек главоформа са с манталитет на Халдун или Мутас без даже да са помохамеданчени.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
До Анонимен 11Вари го компото, печи го ама са Империя а не компот като Компотия! И ще се оправят и ще изпреварят всички кроманьонци от Варвария.
отговор Сигнализирай
8
Факт!
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Лицемери немски свиквате ли четвъртият ви и последен Райх се сгромолясва докато Елзассс и Лотарингия са френски!Точка!
отговор Сигнализирай
7
панчо
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
нов референдум е с 0 шанспо скоро смърди на твърд брутален брекзит
отговор Сигнализирай
6
бай ганю
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 11
сигурен съм че до колкото могат британците ще го избачкат по най добрия възможен начин,те хич не са вчерашни и са се научил да намират цаката на всяко нещо дори ако не е в изгодна позиция,нашите пишман политици има много да учат от тяхсъс сигурност ще има много разочаровани накрая страшното е ако италия повлече ЕС надолу към разпад тогава ние се връщаме обратно в пантивека
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
На 26-ти парламента ще бламира договора на Тереза Мей след което ще има оставка на правителството, нови избори и нов референдум.
отговор Сигнализирай
Новини