IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

13% от българите биха гласували за излизане от Евросъюза


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

244
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 41 Не харесвам 6
До Анонимен"БразилецътБолсонаро как станапрезидент -- обещавална индианците в джунглатаблондинки . "За бразилеца не знам какво е обещавал, но за Путин знам със сигурност че обеща на руснаците да ги заведе в рая и те го избраха за президент за 4-ти път, белким си изпълни най-сетне обещанието.
отговор Сигнализирай
243
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 40 Не харесвам 6
За всички българскидумократи -- в беленеви чакат тълпи наточениблондинки .
отговор Сигнализирай
242
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 39 Не харесвам 12
Е какво се оказа че дeбилите + русофилите не са 80% а само 13%. Трябва да се плати на Стойчо, Кънчо, Андрейчо и Райчо за да оборят тази вражеска статистика.
отговор Сигнализирай
241
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 37 Не харесвам 6
Никаква прошка надемократи -- мястотоим е в белене . БразилецътБолсонаро как станапрезидент -- обещавална индианците в джунглатаблондинки .
отговор Сигнализирай
240
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 47 Не харесвам 3
Протихте ли на другарите демократи за ГМО, Шистов газ, Фракинг, продажбата на земя, ИК, арабската имиграция в БГ, закриването на болници и училища, безработица, ниски пенсии, отровни храни, децата ви да слугуват на Запад, престъпност, нищета, мръсен въздух, немити улици, пътища с дупки, липса на правосъдие, Апартаментгейт:Да (+)Не (-)
отговор Сигнализирай
239
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 42 Не харесвам 5
Чернобил е диверсия на сащ .Капитализмът бавно но сигурноубива човечеството .Всички високоразвити извънземницивилизации живеят в някакваформа на социализъм .Защо трябва да слушамебългарските селянндурипо седянките на герп .
отговор Сигнализирай
238
пенсионер 76 г.
преди 6 години
Харесвам 40 Не харесвам 11
ХУБАВО СИ Е В ЕС НО ДА БЕШЕ ДОШЪЛ ОЩЕ 70- 80-ТЕ ГОДИНИ КОГАТО БЯХМЕ МЛАДИ И ДА БЯХА ИЗДУХАЛИ ЧЕРВЕНИТЕ БОКЛ....
отговор Сигнализирай
237
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 43 Не харесвам 6
ЕС = мизерия .
отговор Сигнализирай
236
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 43 Не харесвам 1
Целта на социолога е дабрани престъпника нависок пост в държавата .За това ще измисли исъчини всякакви приказки .
отговор Сигнализирай
235
минувач
преди 6 години
Харесвам 46 Не харесвам 5
Обратно е! 13% искат да останат, а 83% НЕ искат. Обаче това няма да го напише нито една медия....
отговор Сигнализирай
Новини